Łukasz Szewczyk12.07.2019 (16:16)9 komentarzy

UPC: Aplikacja Horizon GO na urządzeniach Apple TV

Tuż po udostępnieniu aplikacji Horizon GO dla użytkowników urządzeń z systemem Android TV oraz Amazon Fire TV, sieć UPC Polska udostępniła aplikację Horizon GO także na platformie Apple TV.
UPC Horizon GO
Dzięki udostępnieniu wersji na urządzenia z systemem Apple TV, ich użytkownicy zyskują możliwość korzystania z rozrywki telewizyjnej UPC Polska - zarówno na żywo, jak i przy wykorzystaniu funkcji Replay TV, pozwalającej na dostęp do wybranych programów do siedmiu dni wstecz. Klienci otrzymują również m.in. dostęp do programów w ramach wideo na żądanie (VOD), Przewodnika TV oraz wyszukiwarki kanałów i programów, także poprzez wyszukiwanie głosowe.
Aplikacja Horizon Go na Apple TV to następny krok w poszerzaniu możliwości, jakie otrzymują klienci UPC Polska, a tym samym odpowiedź na ich stale rosnące potrzeby i oczekiwania. Wzrost zainteresowania nowoczesnymi platformami staje się kołem napędowym do tworzenia nowych wersji, zapewniających dostęp do niekończącej się rozrywki niezależnie od miejsca i czasu.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Ta aplikacja to syf!!!!!!. Bylem wszpitali i chciale uruchomić ta aplikacje. Uruchomilem ale 90% kanalow nie dzialalo bo mialem internet z orange na telefonie. A musi byc z UPC. SYF TOTALNY.
 2  
nie prawda. Nie działają niektóre kanały, ale to nie jest 90%. Sam korzystam i bzdury piszesz. Jak kłamać to prawdziwie! Na stronie UPC masz listę kanałów horizon GO - jak masz MAX to spokojnie 120 kanałów działa poza domem.

Bardzo duży minus, że na tv NIE DZIAŁA ŻADEN KANAŁ TVN!!!
 0  
Co ci dziala ???????? Np. TVP, dzialal mi tylko Eurosport . Pisze ci gamoniu ze dziala wszystko tylko internetowi z UPC . Ja mam z orange i 90% kanalow niedziala na innym internecie . Musi buc z UPC internet.
 1  
Co ty bredzisz? Nie działają tylko kanały z listy DVB-T! Do niektórych potrzebne jest hasło i tyle. Też poza siecią mam setkę działających stacji.
 0  
Na innej sieci? Dzialaja ci wszystskie kana? . Mam fulll w Upc w domu. A w szptatali na tej aplikaci guwno jest tam do ogladania. Dzwonlem do UPC i powiedzieli mi ze Musi byc internet z UPC zeby wszystkie kanala dzialaly . Jedynie co sie da oglada sensownego to Eurosport. Moze i jakies syfowe dzialaja np. Polsat albo TVN to ogladaj soeboe to bbadziewie. Noi moze jakies Dysko Polo dzialaja. TVP HD ni dziala. Filmboxy nie dzialaja. Planete kuchnia domo nie dzialaja . To co ty tam ogladasz???????
 1  
Bodek jesteś kretynem i tyle. Napisałem Ci, że na stronie UPC masz listę kanałów, które działają poza siecią UPC a ty dalej nie kumasz.

WIDAĆ JESTEŚ ZA TĘPY NA KORZYSTANIE Z TAKIEJ APLIKACJI!
 2  
Miseku wlacz palancia TVPHD I i zobaczysz jak dziala !!!!! Jak niema filmow to dziala jak sie zaczyna jakis film plansza sie ukazuje. A wiekszosc to dziadostwo z tych kanalow . To kanaly z reklamami a nie programami . Milego ogladania reklam wiesniaku zinternetowany.
 0  
Miseku kanaly dostepne poza domem 116i same dziadostwo. A HBO GO dziala max na innym internecie chodz mam pakiet w UPC. I to jest. Super aplikacja a nie Horizon Go .... syf niesamowity.
 1  
nie oglądam TVP, poza tym masz kilka kanałów TVP poza domem. Podziękuj TVP (licencja), a nie UPC. Ok nie działa Planete, Domo, Kuchnia, TVN - podziękuj TVN, a nie UPC. Ja oglądam kanały BBC, mnóstwo sportu jest, bajki dla moich dzieci, Paramount, CC, Dodam, że niektórych kanałów nie mają w ofercie inni operatorzy. Pokaż operatora co ma lepszą ofertę GO zwłaszcza z tymi twoimi kanałami TVP. UPC może i drogi, ale przebija niejednego operatora.

ps. i jak piszesz jakieś posty to zastanów się nad obrażaniem innych co nie zgadzają się z tobą. A pierwszy zacząłeś, stąd moja riposta. A jak nie potrafisz to wróć do tego szpitala (podejrzewam po treści, że to był psychiatryk).
 0