Łukasz Szewczyk12.07.2019 (18:27)5 komentarzy

Serial "Ultraviolet" z Kuleszą i Fabijańskim od lipca w telewizji Polsat

Na lipiec telewizja Polsat zaplanowała ogólnopolską premierę serialu kryminalnego "Ultraviolet" z Martą Nieradkiewicz, Agatą Kuleszą i Sebastianem Fabijańskim. Tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet.
"Ultraviolet"
"Ultraviolet" to opowieść o trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, bohaterka zostaje świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym Ola nie może się pogodzić, dlatego decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi pod pseudonimem Ultraviolet rozwiązujących przypadki, których nie jest w stanie wyjaśnić policja. Ola przyłącza się do nich, by odnaleźć prawdę. Główną bohaterkę zagrała Marta Nieradkiewicz, a u jej boku pojawi się plejada znakomitych polskich aktorów: Agata Kulesza w roli matki głównej bohaterki, Sebastian Fabijański jako policjant z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. W "Ultraviolecie" zobaczymy także, m.in.: Bartłomieja Topę, Marka Kalitę, Michała Żurawskiego.
Serial "Ultraviolet" inspirowany jest książką "The Skeleton Crew" autorstwa Deborah Halber. Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa i Sławomir Fabicki. W produkcję zaangażowani byli także twórcy amerykańscy - producentami wykonawczymi są bowiem Wendy West ("Dexter", "Czarna lista") oraz Barry Josephson ("Kości", "Zaczarowana", "Bardzo Dziki Zachód").

Emisja serialu "Ultraviolet" w każdy wtorek o godz. 20.05 i 21.05 (od 30 lipca 2019 roku) w Telewizji Polsat.

Telewizja Polsat zakupiła licencję od Sony Pictures Television.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Oglądałem i polecam. Bardzo przyjemnie się ogląda. Kręcą już 2 sezon.
 1  
Jeden z gorszych polskich seriali...
 2  
Fajny, lekki ale wciągający. Polecam. Kręcony w Łodzi, oddaje klimat tego miasta. Sympatyczna główna aktorka i dobra mocna obsada to plusy tego serialu.
 0  
jaką znowu ogólnopolską premierę? premiera była na AXN w 2017 roku. kogoś fantazja poniosła?
 0  
ogólnopolską -tzn . dostępna dla każdego,ponieważ kanał AXN dostępny jest tylko dla nielicznych
 0