Łukasz Szewczyk15.07.2019 (15:41)44 komentarze

Cyfrowy Polsat ogłasza rewolucję. TV z internetem od dowolnego dostawcy, elastyczne pakiety i nowy dekoder

Cyfrowy Polsat wprowadza do swojej oferty nową usługę - telewizję internetową OTT, która umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu). Operator wprowadza na rynek także dedykowany usłudze dekoder, który dostępny jest w wariancie zarówno z umową, jak i bez (prepaid).
Cyfrowy Polsat - dekoder Evobox Stream
Cyfrowy Polsat - dekoder Evobox Stream
Brak ograniczeń, dostępność w całej Polsce, elastyczność - tak w skrócie można scharakteryzować nową telewizję internetową od Cyfrowego Polsatu. - Dajemy klientom nowy, rewolucyjny, bardzo elastyczny dostęp do treści telewizyjnych. Jeżeli mają w domu jakikolwiek Internet, od dowolnego dostawcy, teraz mogą mieć naszą telewizję - wszystko co chcą, z pakietami, jakie chcą i bez stałego abonamentu, a dekoder mogą podłączyć czy to do kabla, czy przez Wi-Fi. To konsekwentna realizacja naszej idei: "Telewizja - Dla każdego. Wszędzie. Internet - Dla każdego. Wszędzie. Telefon - Dla każdego. Wszędzie - mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.
Nowe pakiety TV
Na potrzeby nowej usługi telewizji internetowej stworzona została nowa pakietyzacja. W ofercie znalazły się trzy pakiety podstawowe: Wygodny, Komfortowy, Bogaty oraz 6 pakietów dodatkowych (trzy pakiety premium oraz trzy pakiety tematyczne), zawierających dobrze widzom znane najpopularniejsze kanały sportowe, filmowe czy dla dzieci. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu modułowi DVB-T, po podłączeniu do dekodera anteny naziemnej dostępne będą również bezpłatne kanały naziemnej telewizji cyfrowej, m.in. Polsat, TVN, TVP 1, TVP 2, TV 4, TV Puls.

Pakiety podstawowe:
Pakiet Wygodny (20 zł) - 25 kanałów, które zapewnią sport, filmy i rozrywkę
Cyfrowy Polsat - pakiet Wygodny (20 zł)
Cyfrowy Polsat - pakiet Wygodny (20 zł)
Pakiet Komfortowy (30 zł) - 42 kanały, które dostarczą więcej emocji, informacji i inspiracji:
Cyfrowy Polsat - pakiet Komfrotowy (30 zł)
Cyfrowy Polsat - pakiet Komfrotowy (30 zł)
Pakiet Bogaty (60 zł) - 92 kanały, które spełnią oczekiwania całej rodziny:
Cyfrowy Polsat - pakiet Bogaty (60 zł)
Cyfrowy Polsat - pakiet Bogaty (60 zł)
Pakiety dodatkowe premium:
Polsat Sport Premium (30 zł) - zawierający dwa kanały sportowe i cztery serwisy PPV prezentujące piłkę nożną na najlepszym poziomie - Ligę Mistrzów UEFA i Ligę Europy UEFA
Eleven Sports (15 zł) - zawierający cztery kanały Grupy Eleven Sports
HBO i HBO GO (20 zł) - zawierający trzy kanały HBO i serwis online, gdzie obejrzeć można największe hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i bajki od Disneya

Pakiety dodatkowe tematyczne:
Sport (45 zł) - zawierający 10 kanałów, najbogatszy pakiet sportowy, w ofercie z m.in. Polsatem Sport Premium 1 i 2 HD, kanałami Eleven Sports czy Eurosport 1 i 2 HD
Filmy i seriale (20 zł) - 19 kanałów z kinem międzynarodowym, europejskim i polskim, m.in. Kino Polska, FOX Comedy HD, AMC, Kino TV, TNT HD, Cinemax HD, AXN HD, Paramount Channel
Dzieci (10 zł) - 6 kanałów z najpiękniejszymi bajkami dla najmłodszych, m.in. Nickelodeon, CBeebies, Cartoon Network

Cyfrowy Polsat - dekoder Evobox Stream
Cyfrowy Polsat - dekoder Evobox Stream
Nowy dekoder
Wyprodukowany w należącej do Grupy Polsat fabryce InterPhone Service w Mielcu dekoder EVOBOX STREAM jest czwartym nowym dekoderem wprowadzonym na rynek w ciągu ostatnich miesięcy i zarazem piątym odbiornikiem z linii EVOBOX (po EVOBOX PVR, HD, LITE oraz IP), charakteryzującej się nowoczesnym designem, intuicyjną obsługą oraz czytelnym menu.

Użytkownicy zyskają dostęp do nowych aplikacji. Wśród nich m.in. Mozaika - rekomendacja treści z programu TV i serwisów online; oraz Sklep - możliwość zakupu pakietów i wydarzeń w systemie PPV bezpośrednio z poziomu dekodera przy wyborze najwygodniejszej formy płatności (zakup pakietów będzie możliwy po wygaśnięciu 3-miesięcznego okresu promocyjnego).

Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia mobilność, wystarczy połączyć się z Internetem od dowolnego dostawcy (minimalna prędkość pobierania 8 Mb/s), w kolei wbudowany moduł DVB-T umożliwia odbiór 28 kanałów bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej.

Dekoder zapewnia także dostęp do serwisów Cyfrowy Polsat GO, czyli tysiąca programów na życzenie bez dodatkowych opłat oraz HBO GO/ - biblioteki kultowych seriali oraz największych hollywoodzkich produkcji. Umożliwia także oglądanie telewizji na własnych zasadach funkcje: restart - oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku, TimeShift - zatrzymywanie i przewijanie wybranych programów do 3 godzin (wkrótce), CatchUP - oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji.

Dekoder dostępny jest w dwóch wariantach:
• z umową na 24 mies. - 1 zł na start, później 10 zł/mies.
• bez umowy (prepaid) - zakup dekodera na własność za 299 zł.

Telewizja Internetowa OTT - Cyfrowy Polsat
Telewizja Internetowa OTT - Cyfrowy Polsat
Jak korzystać z telewizji internetowej?
Po wybraniu dekodera EVOBOX STREAM przez pierwsze 3 miesiące dostępna będzie za jego pośrednictwem pełna oferta programowa OTT - ponad 100 kanałów bez opłat.

Następnie klient otrzyma pełną dowolność włączania poszczególnych pakietów w wybranych przez siebie okresach. Aby skorzystać z pakietów dodatkowych premium i tematycznych, należy w pierwszej kolejności wybrać jeden z pakietów podstawowych.

Aktywacja pakietów jest możliwa bezpośrednio na dekoderze w nowej aplikacji Sklep. W zależności od preferencji, klient będzie mógł aktywować pakiety w opcji jednorazowej (na 30 dni, po tym czasie nastąpi automatyczna dezaktywacja) lub odnawialnej (co kolejne 30 dni).

Szybkie płatności z poziomu dekodera - EVOBOX STREAM jest pierwszym dekoderem w Polsce, który zapewni możliwość realizacji płatności za pośrednictwem systemu Dotpay. Daje to możliwość wykonania błyskawicznej transakcji, a co za tym idzie, natychmiastowego włączenia pakietu, czy treści, którymi zainteresowany jest użytkownik. Płatność kartą, coraz bardziej popularnym BLIKIEM, czy też doliczenie danej kwoty do miesięcznego rachunku daje elastyczność i wygodę, której oczekują obecnie nowocześni konsumenci.

W cenie wykupionego pakietu podstawowego klient otrzyma: usługę ON THE GO, dzięki której wybrane kanały będą dostępne mobilnie w aplikacji Cyfrowy Polsat GO, nawet na trzech urządzeniach jednocześnie; oraz usługę CatchUP, która umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez konieczności ich nagrywania.

Komentarze (1 - 10 z 44)

Brawo NC+
 0  
No wreszcie. Ale najlepiej byłoby jakby nie było wymaganego podstawowego pakietu a możliwość wzięcia np samego pakietu sportowego + HBO za te 65 zł :)
 0  
A więc pakiet Komfortowy to dwie paczki: kanały polsatowskie oraz kanały grupy Discovery
 2  
Wooow. I cztery kanały Eleven Sports ;)
 1  
Wysokie ceny pakietów i marna ilość kanałów w tych pakietach. W każdej kablówce jest to taniej. I wszystko od jednego operatora (internet + TV + ewentualnie inne usługi), więc tym bardziej taniej.
 21  
Potwierdza się co pisałem już dawno. Desperacja nadawców TV w czasach gdy telewizja przestaje byc istotna dla ogółu.
 15  
Polsat jako nc+
 6  
Dla porównania w UPC pakiet 125 programów kosztuje 69 zł (czyli tyle samo bo brak dopłaty za dekoder), tyle, że w cenie jest internet 150Mb/s... W Multimedii i Vectrze podobnie, lub nawet taniej. O jakości nie wspominam. Trzeba być desperatem, by płacić tyle za streamingową tv.
 17  
Wreszcie zrozumieli że w internecie jest przyszłość.
 7  
Ja uważam, że to krok w dobrą stronę. Co prawda cena pakietów do oferowanej treści jest lekko mówiąc nieadekwatna ale z drugiej strony można kupić w trybie prepaid i nie trzeba ciągnąć żadnych kabli po mieszkaniu, wystarczy sygnał WiFi. Niestety ogromny minus za brak kanałów DVB-T. Co prawda można podłączyć antenę i odbierać te programy ale wtedy główna zaleta urządzenia (WiFi) traci sens. Operator powinien to zmienić.
 11