Łukasz Szewczyk15.07.2019 (15:41)44

Cyfrowy Polsat ogłasza rewolucję. TV z internetem od dowolnego dostawcy, elastyczne pakiety i nowy dekoder

Cyfrowy Polsat wprowadza do swojej oferty nową usługę - telewizję internetową OTT, która umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu). Operator wprowadza na rynek także dedykowany usłudze dekoder, który dostępny jest w wariancie zarówno z umową, jak i bez (prepaid).

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 44)

Brawo NC+
 0  
No wreszcie. Ale najlepiej byłoby jakby nie było wymaganego podstawowego pakietu a możliwość wzięcia np samego pakietu sportowego + HBO za te 65 zł :)
 0  
A więc pakiet Komfortowy to dwie paczki: kanały polsatowskie oraz kanały grupy Discovery
 2  
Wooow. I cztery kanały Eleven Sports ;)
 1  
Wysokie ceny pakietów i marna ilość kanałów w tych pakietach. W każdej kablówce jest to taniej. I wszystko od jednego operatora (internet + TV + ewentualnie inne usługi), więc tym bardziej taniej.
 21  
Potwierdza się co pisałem już dawno. Desperacja nadawców TV w czasach gdy telewizja przestaje byc istotna dla ogółu.
 15  
Polsat jako nc+
 6  
Dla porównania w UPC pakiet 125 programów kosztuje 69 zł (czyli tyle samo bo brak dopłaty za dekoder), tyle, że w cenie jest internet 150Mb/s... W Multimedii i Vectrze podobnie, lub nawet taniej. O jakości nie wspominam. Trzeba być desperatem, by płacić tyle za streamingową tv.
 17  
Wreszcie zrozumieli że w internecie jest przyszłość.
 7  
Ja uważam, że to krok w dobrą stronę. Co prawda cena pakietów do oferowanej treści jest lekko mówiąc nieadekwatna ale z drugiej strony można kupić w trybie prepaid i nie trzeba ciągnąć żadnych kabli po mieszkaniu, wystarczy sygnał WiFi. Niestety ogromny minus za brak kanałów DVB-T. Co prawda można podłączyć antenę i odbierać te programy ale wtedy główna zaleta urządzenia (WiFi) traci sens. Operator powinien to zmienić.
 11