Łukasz Szewczyk15.07.2019 (16:13)7 komentarzy

Odkodowane dwie kolejki Ekstraklasy dla abonentów NC+ i Orange TV. Plan transmisji

Do końca lipca 2019 roku wszyscy abonenci platformy NC+ i Orange TV będą mogli śledzić mecze najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce bez dodatkowych opłat w ramach odkodowanego pasma dwóch nowych kanałów Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 poświęconych w całości Ekstraklasie.
Canal
Piątkowe spotkanie Arki Gdynia i Jagiellonii Białystok (19 lica 2019 roku) o godzinie 17:30 rozpocznie nowy sezon PKO Ekstraklasy w Canal+. Już w czwartek wystartuje nowy program "Liga gra" zawierający zapowiedź najbliższej kolejki, przedmeczowe statystyki oraz analizy "head to head". W ramach "Super Piątku" kibice będą mogli obejrzeć spotkanie ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk w najwyższej jakości 4K Ultra HD z analizami przed i po meczu. Gościem studia będzie Andrzej Juskowiak. W sobotę natomiast widzowie obejrzą mecze Raków Częstochowa - Korona Kielce, Wisła Kraków - Śląsk Wrocław oraz pierwszy mecz aktualnego mistrza Polski Piasta Gliwice z Lechem Poznań. Piłkarska sobota zakończona będzie magazynem "Liga+" analizującym piątkowe i sobotnie mecze, w którym gościem będzie Kazimierz Węgrzyn.
Niedziela rozpocznie się od spotkania KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia. Zaraz po tym meczu Legia Warszawa podejmie Pogoń Szczecin. Nowy sezon jest dla Legii dużym wyzwaniem. Jej celem będzie z pewnością odzyskanie tytułu mistrza Polski. Szczecinianie z kolei po 5 sparingach wydają się być dobrze przygotowani do nowego sezonu. Po meczu, o 19:30 kibice będą mogli obejrzeć pomeczowe analizy w programie "Liga+ Extra" prowadzonym przez Andrzeja Twarowskiego i Krzysztofa Marciniaka.

Na zakończenie kolejki, w poniedziałek Wisła Płock podejmie Górnik Zabrze. Zaraz po meczu w magazynie "Ekstraklasa po godzinach" kibice będą mogli zobaczyć podsumowanie bieżących wydarzeń w Ekstraklasie z ciekawostkami i analizami, prowadzonym przez Żelisława Żyżyńskiego.

Wszystkie mecze rozpoczynającego się sezonu PKO Ekstraklasy, skróty, analizy i magazyny ligowe będzie można zobaczyć na antenach Canal+, kanale nSport+, a także na dwóch nowych kanałach Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 (część w formule programu Multiliga+) oraz za pośrednictwem telewizji mobilnej nc+ GO i w serwisie CANAL+ Sport Online.

Odkodowane pasmo Canal+ Sport 3 i Canal+ 4
Od 15 lipca 2019 roku aż do końca lipca NC+ odkoduje dostęp do kanałów Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 dla wszystkich abonentów platformy nc+. W najbliższych dniach dostęp do odkodowanego pasma kanałów otrzymają również abonenci Orange TV. Widzowie będą mogli zobaczyć na żywo wszystkie spotkania rozgrywanych w lipcu dwóch kolejek PKO Ekstraklasy, w tym m.in. hitowe spotkania ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk, Piast Gliwice - Lech Poznań, Legia Warszawa - Pogoń Szczecin w pierwszej kolejce oraz Lech Poznań - Wisła Płock, Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa i Lechia Gdańsk - Wisła Kraków w drugiej kolejce.

Z oferty pasma odkodowanego są wyłączeni abonenci posiadający pakiety pozwalające na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych.

Canal+ Sport 3 i 4
Canal+ Sport 3 i 4
Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 to dwa nowe kanały na których będzie można zobaczyć wszystkie 296 meczów najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce (część w programie Multiliga+), magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów Canal+ oraz skróty i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełnią audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały będą dostarczać emocji wszystkim kibicom PKO Ekstraklasy.

Plan transmisji:

1 kolejka:
Czwartek (18 lipca)
• 20:00 "Liga gra": Zapowiedź 1 kolejki (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

Piątek (19 lipca)
• 17.30 Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)
• 20.00 "Super Piątek" - magazyn (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)
• 20.25 ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ 4K)
• 22.30 "Super Piątek" - magazyn (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

Sobota (20 lipca)
• 14.40 Raków Częstochowa - Korona Kielce (nSport+ / Canal+ Sport 3)
• 17.10 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)
• 19.30 Piast Gliwice - Lech Poznań (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ 4K)
• 22.00 "Liga+" - magazyn (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

Niedziela (21 lipca)
• 14.40 KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (Canal+ / Canal+ Sport 3)
• 17.10 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Canal+ / Canal+ Sport 3 / Canal+ 4K)
• 19.30 "Liga+ Extra" - magazyn (Canal+ / Canal+ Sport 3)
• 21.30 "Turbokozak" (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

Poniedziałek (22 lipca):
• 17.30 Wisła Płock - Górnik Zabrze (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)
• 20.00 "Ekstraklasa po godzinach" - magazyn (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

2 kolejka:
Czwartek (25 lipca)
• 20:00 "Liga gra": Zapowiedź 2 kolejki (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

Piątek (26 lipca)
• 17.30 Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)
• 20.00 "Super Piątek" - magazyn (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)
• 20.25 Lech Poznań - Wisła Płock (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ 4K)
• 22.30 "Super Piątek" - magazyn (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

Sobota (27 lipca)
• 17.10 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)
• 19.40 Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canalk+ 4K)
• 22.00 "Liga+" - magazyn (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

Niedziela (28 lipca)
• 14.40 Korona Kielce - Legia Warszawa (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)
• 17.00 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (Canal+ / Canal+ Sport 3 / Canal+ 4K)
• 17:10 Cracovia - ŁKS Łódź (Canal+ Sport / Canal+ Sport 4)
• 19.30 "Liga+ Extra" - magazyn (Canal+ / Canal+ Sport 3)
• 21.30 "Turbokozak" (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

Poniedziałek (29 lipca)
• 17.30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)
• 20.00 "Ekstraklasa po godzinach" - magazyn (Canal+ Sport / Canal+ Sport 3)

Komentarze (1 - 7 z 7)

Platforma NC+ nie powinna robić żadnej łaski sieciom kablowym na kanały Canal + Sport 3 i Canal + Sport 4 tym bardziej tym abonentom co mają pełny pakiet Canal + czyli 8 kanałów bo w sieciach kablowych ABONENCI PŁACĄ WIĘCEJ za pełny pakiet Canal + niż abonenci NC+ .Dlaczego abonent w sieciach kablowych ma być poszkodowany !!!!! Czyli platforma NC+ robi sieci kablowe normalnie w H . . A !!!!!!
 10  
Wszystkim abonentom platformy nc+ powinna robić do końca grudnia 2019 odkodowanie Canal + Sport 3 i 4.Głupi mało od 15 do 31 Lipca!!!!!! Jak też w CP ????
 4  
jak masz pełen pakiet C+! to o co się spinasz???bo masz prawda??? ciebie to nie powinno dotyczyć
 2  
@ Lbn Tak mam pełny pakiet Canal + i wiem że zobaczę wszystkie mecze ekstraklasy ale dla mnie CANAL + jeśli dodaje kanały do pakietu powinien dodać je również sieciom kablowym bo tak jak pisałem wcześniej sieci kablowe płacą dużo więcej za pełny pakiet Canal + niż abonenci NC +. A kto wie czy te kanały będą tylko na ekstraklasę czy nie będą puszczać innych meczy przecież mają też Bundesligę, LA LIGĘ więc mogą kombinować na różne sposoby a ja jak płacę za pełny pakiet Canal + to też chciałbym te kanały !!!!! A z kanałami sportowymi jest coraz gorzej bo coraz więcej trzeba za nie płacić !!!!
 1  
C+ to nie jest instytucją charytatywna że powinna dodać w/w programy w sieciach kablowych. Umowa = KASA
 1  
3 superhity w każdej kolejce.Nie wiem czy się śmiać cz płakać
 2  
DRODZY UŻYTKOWNICY MISZKAJĄCY W WIELKOPOLSCE :
BARDZO PROSZĘ POINFORMOWAĆ OPERATORÓW KABLOWYCH TJ; EAST&WEST TEL 61 668 99 99 : I INEA ŻE W PIĄTEK RUSZA EKSTRAKLASA NA KANAŁACH CANAL+SPORT 3 I CANAL+SPORT 4 I TE MECZE BĘDA POKAZYWANE NA CANAL 4ULTRA HD
 0