Łukasz Szewczyk15.07.2019 (16:13)7

Odkodowane dwie kolejki Ekstraklasy dla abonentów NC+ i Orange TV. Plan transmisji

Do końca lipca 2019 roku wszyscy abonenci platformy NC+ i Orange TV będą mogli śledzić mecze najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce bez dodatkowych opłat w ramach odkodowanego pasma dwóch nowych kanałów Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 poświęconych w całości Ekstraklasie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Platforma NC+ nie powinna robić żadnej łaski sieciom kablowym na kanały Canal + Sport 3 i Canal + Sport 4 tym bardziej tym abonentom co mają pełny pakiet Canal + czyli 8 kanałów bo w sieciach kablowych ABONENCI PŁACĄ WIĘCEJ za pełny pakiet Canal + niż abonenci NC+ .Dlaczego abonent w sieciach kablowych ma być poszkodowany !!!!! Czyli platforma NC+ robi sieci kablowe normalnie w H . . A !!!!!!
 10  
Wszystkim abonentom platformy nc+ powinna robić do końca grudnia 2019 odkodowanie Canal + Sport 3 i 4.Głupi mało od 15 do 31 Lipca!!!!!! Jak też w CP ????
 4  
jak masz pełen pakiet C+! to o co się spinasz???bo masz prawda??? ciebie to nie powinno dotyczyć
 2  
@ Lbn Tak mam pełny pakiet Canal + i wiem że zobaczę wszystkie mecze ekstraklasy ale dla mnie CANAL + jeśli dodaje kanały do pakietu powinien dodać je również sieciom kablowym bo tak jak pisałem wcześniej sieci kablowe płacą dużo więcej za pełny pakiet Canal + niż abonenci NC +. A kto wie czy te kanały będą tylko na ekstraklasę czy nie będą puszczać innych meczy przecież mają też Bundesligę, LA LIGĘ więc mogą kombinować na różne sposoby a ja jak płacę za pełny pakiet Canal + to też chciałbym te kanały !!!!! A z kanałami sportowymi jest coraz gorzej bo coraz więcej trzeba za nie płacić !!!!
 1  
C+ to nie jest instytucją charytatywna że powinna dodać w/w programy w sieciach kablowych. Umowa = KASA
 1  
3 superhity w każdej kolejce.Nie wiem czy się śmiać cz płakać
 2  
DRODZY UŻYTKOWNICY MISZKAJĄCY W WIELKOPOLSCE :
BARDZO PROSZĘ POINFORMOWAĆ OPERATORÓW KABLOWYCH TJ; EAST&WEST TEL 61 668 99 99 : I INEA ŻE W PIĄTEK RUSZA EKSTRAKLASA NA KANAŁACH CANAL+SPORT 3 I CANAL+SPORT 4 I TE MECZE BĘDA POKAZYWANE NA CANAL 4ULTRA HD
 0