Łukasz Szewczyk18.07.2019 (10:44)26 komentarzy

NC+ zmieni się w Platformę Canal+. Rozrywka premium w jednym miejscu

Jeszcze w tym możemy spodziewać się zmian na polskim rynku telewizji satelitarnej. Platforma NC+ zmieni się w Platformę Canal+, by bardziej podkreślić rozrywkę premium.
Canal+
Jak już informowaliśmy, władze platformy NC+ w korespondencji do biznesowych partnerów informują o planowanej zmianie nazwy platformy NC+ na Canal+, co ma nastąpić do końca 2019 roku. Wiele wskazuje na to, że zmiana nazwy zbiegnie się z uruchomieniem w Polsce nowej platformy internetowej myCanal+, która zaoferuje dostęp do treści Canal+ wszędzie i dla wszystkich zainteresowanych, bez potrzeby wiązania się z operatorami płatnej TV (na wzór HBO GO czy Netflix).Platforma NC+ na chwilę obecną nie zdradza szczegółów dotyczących planowanego rebrandingu. O wszystkich zaplanowanych zmianach klienci i opinia publiczna bedą informowani w odpowiednim czasie. Spółka nie ukrywa jednak, że chce postawić na bardziej rozpoznawalną markę jaką jest Canal+, która nadal ma kojarzyć się z silną rozrywką premium, w tym bogatą ofertą sportową, filmową oraz serialową, w którą nadawca inwestuje coraz więcej.

"Pierwiastek CANAL+ można obecnie odnaleźć w wielu obszarach rynku. (...) Zmiana nazwy jest dla nas naturalnym krokiem, dzięki któremu będziemy mogli nadal silnie inwestować w rozwój ekosystemu CANAL+, z korzyścią dla abonentów oraz całego rynku telewizyjnego i filmowego. Zmiana nazwy pozwoli nam również podkreślić, że CANAL+ jest i pozostanie naszym najważniejszym produktem w portfolio" - czytamy w oświadczeniu zarządu ITI Neovision, właściciela platformy NC+.

Przypomnijmy, że od czerwca nowym prezesem zarządu oraz dyrektorem generalnym platformy nc+ jest Edyta Sadowska.

Komentarze (1 - 10 z 26)

Czyli powrót do przeszłości. Canal+ Cyfrowy znów powraca. No i pięknie.
Krzysztof Jędrzejewski 18.07.2019 (11:09:07)
 26  
Lepiej by bylo jak by wrucila nazwa CYFRA+ a nie canal+ CYFRA+ byla fajna nazwa.
 3  
Mi to pasuje Canal + coś jak Cyfra + a była lepsza od NC +
 9  
A czy zmiana nazwy nc+ to tylko zmiana nazwy?czy z tym ida tez zmiany w pakietach i ofercie??
 13  
a może to zwykły myk jak z Nowoczesną, zmienią nazwę i nie będą długów spłacać. :)
 14  
Marka i kanały CANAL+ to taka "marka", że istnieje tylko we Francji, Polsce oraz niektórych krajach Afryki i Azji. Nigdzie więcej. Reszta świata jakoś nie łyka tego kontentu "premium".
 11  
pierwiastki, portfolia, contenty, ekosystemy.... Im więcej marketingowej nowomowy tym dalej klient od firmy. Tak ciężko zrozumieć ?
 12  
To tylko zmiana nazwy. Reszta pozostaje bez zmian. Czyli tony reklam, za które klient płaci.
 12  
Sama zmiana nazwy z nc+ na canal+ czyli zada zmiana bo sama zmiana nazwy nic nie zmieni wiec nie rozumiem po co to??trzeba zmian w pakietach cenach itp a nie tylko w nazwie.
 13  
Zobaczymy czy po zmnianie klienci zostaną ja będę się starał uciec od płacenia chyba że będą lepsze warunki niż miałem do tej pory
 4