Łukasz Szewczyk18.07.2019 (10:44)26

NC+ zmieni się w Platformę Canal+. Rozrywka premium w jednym miejscu

Jeszcze w tym możemy spodziewać się zmian na polskim rynku telewizji satelitarnej. Platforma NC+ zmieni się w Platformę Canal+, by bardziej podkreślić rozrywkę premium.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 26)

Prawa sportowe to C+ będzie tracił stawiam że siatkarską LM szybko odzyska Polsat. Ekstraklasa prawa na 2 lata gdyby nie to już dawno by jej nie mieli bo Polsat nie chce się bawić w tak krótkie prawa Uratował ich Kurski i TVP.
 3  
Ciekawe kiedy NC+ pójdzie na tv internetową jak Polsat. Oferta bez umowy z C+, ES i PSP jeśli nadal jeszcze będzie to byłby hit
 2  
Ciekawe kiedy NC+ pójdzie na tv internetową jak Polsat. Oferta bez umowy z C+, ES i PSP jeśli nadal jeszcze będzie to byłby hit
Do końca roku,będzie myCanal na zasadzie OTT
 5  
Do końca roku,będzie myCanal na zasadzie OTT
Ale dla abonamentów platformy Canal+ bez tylko żałosny Player+ który nie na wszystkich tv działa w nowej wersji no ale ITI jeszcze nigdy nic porządnego nie zrobiła. Ipla jest o lata świetlne przed Player+ chodzi i Ci na TV nie dają kanałów oprócz tych własnych
 4  
Zmian żadnych dalej hd, zamiast iść w przyszłości na nowości 4k, a może NAWET 8k .Na obecną chwilę większość telewizorów w Europie to 4k, a w nc+ DALEJ hd lub programy z przeszłości w jeszcze gorszej jakości. Żenada.
 2  
Nazwa "Canal+" jak najbardziej na plus. Żeby jeszcze tylko przywrócono ofertę z czasów Cyfry+, bo była zdecydowanie atrakcyjniejsza niż po przekształceniu w nc+ - pakiety itp.
 6  
No tak gdy by dali takie oferty jak za czasów cyfry+ to by bylo super.
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 18.07.2019 (18:43:29)
 4  
Już od września...
 4  
Wywalić TVN (ITI) jako udziałowca i od razu będzie lepiej! Odkąd C+ połączył się z ITI (N-ka), to jest tylko zjazd w dół! Liczy się tylko nowy klient, a starych trzeba wydoić i jest ok. Otóż nie jest i nie będzie! Może zaczęli wreszcie myśleć większościowi udziałowcy czyli Canal+!
 5  
Wreszcie zrozumieli, że trzeba iść w streaming. Wówczas można mieć 100 kanałów 8k i 500 4k oraz 3000 HD i każdy będzie zadowolony.
Satelita była dobra ale w czasach cyfry i n. Ale teraz świat się zmienił. Trzeba iść z postępem. Myślę że nowa prezes to wie.
 0