Łukasz Szewczyk18.07.2019 (13:44)6

Poczta Polska rozwija usługi dla e-handlu i uruchamia pierwsze automaty paczkowe

Poczta Polska oddała do użytku pierwsze automaty paczkowe w Warszawie. Do końca października tego roku w całej Polsce będzie działało 200 tego typu maszyn. Samoobsługowe urządzenia dołączą do rozwijającej się sieci Odbiór w Punkcie, dzięki której klienci Poczty Polskiej sami decydują gdzie i kiedy odbiorą swoją przesyłkę.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Nie polecam korzystanie z poczty polskiej. Drogo, nie miła obsługa, długi czas dostarczania przesyłek i listów. Jeśli istnieje możliwość to można korzystać z usług innej firmy.

Tak na marginesie to trochę dziwne, że państwowa poczta polska dostaje ogromne dotacje z budżetu państwa ( z naszych podatków ) i jeszcze każą sobie płacić za wysyłkę listów czy paczek.
 13  
No to ja odmiennie zamawiam tylko poczta i jest super !
 0  
PTK, a jakie to są te ogromne dotacje, jaki rząd wielkość?. Tak dla Twojej wiedzy Poczta Polska jest Spółką Akcyjną i dotacji z budżetu państwa nie dostaje.
 5  
To jest Poczta Polska nie ma takiej możliwości żeby paczka trafiła do żądanego miasta,nie mówiąc już o paczkomacie. W systemie wolnego rynku ta firma nie przetrwała by roku.
 7  
U mnie na wsi Poczta Polska działa dosyć sprawnie. Przesyłki krajowe dochodzą bez przeszkód. A korzystam i z PP, z In Postu jak i Kurierów.
 3  
poczta polska nie dostaje nic od państwa, jedynie obsluguje przesyłki państweowe bo taki przetarg wygrała, teraz nie ma inpost list to zostala tylko poczta a poczta polska to spółka akcyjna a nie państwowa
 4