Łukasz Szewczyk19.07.2019 (12:36)brak komentarzy

Damian Urbańczyk testuje hotele. Nowa seria "Hotelowa Polska" w Domo+

Wyjazdy - dalekie lub bliskie, weekendowe, a czasem wakacyjne. Niezależnie jakie, chcemy, aby były udane. Gdzie jechać i czym kierować się przy wyborze hotelu? W nowej serii Domo+, dobrze znany widzom kanału prowadzący Damian Urbańczyk osobiście przetestuje wybrane lokalizacje.
Damian Urbańczyk w serii "Hotelowa Polska" na antenie Domo+ / Fot. NC+
Damian Urbańczyk w serii "Hotelowa Polska" na antenie Domo+ / Fot. NC+
Sprawdzone miejsca na relaksujący pobyt - wszyscy ich szukamy, ale jak je znaleźć? Hotelową mapę Polski odkrywa przed nami Damian Urbańczyk ("Luksus na sprzedaż" i "Wyzwanie - nowe mieszkanie"). W najnowszej serii Domo+ przemierza on Polskę wzdłuż i wszerz - odwiedza zarówno hotele, jak i agroturystykę czy górskie schronisko. Osobiście sprawdza, testuje i bada jakość oferowanych usług, tak by móc przedstawić widzom wszelkie atrakcje i atuty danej lokalizacji. W programie pełni rolę przewodnika, który podpowiada, czym kierować się przy wyborze miejsca na nocleg i dzieli się z widzami przydatnymi poradami.
Emisja premierowych odcinków serii "Hotelowa Polska" w soboty o godzinie 18.30 (od 10 sierpnia 2019 roku). Seria liczy 12 odcinków.