Łukasz Szewczyk22.07.2019 (19:07)18 komentarzy

Ohme i Chajzer nowymi prowadzącymi "Dzień dobry TVN". Odchodzą Mołek i Meller

Zmiany w śniadaniowym programie telewizji TVN. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Z programu odchodzą Magda Mołek i Marci Meller.
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
To już pewne. W nowym sezonie do prowadzących weekendowe wydania "Dzień dobry TVN" dołączą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Obydwoje z solidnym doświadczeniem telewizyjnym, dziennikarskim i znajomością programu - Małgorzata jako psycholog wielokrotnie występowała na kanapach w charakterze ekspertki, Filip jest reporterem znanym ze swojego poczucia humoru i pomysłowości. Para miała już okazję współpracować na wizji przy okazji współprowadzenia "Big Brother Nocą".
- "Dzień Dobry TVN" to program, który przez lata swojej obecności na antenie nieustannie poszukuje nowości oraz wyznacza trendy. W ten sposób z powodzeniem zdobywamy zainteresowanie i uwagę widza. Zmiany w dynamicznym paśmie porannym są dobrym i nieuniknionym rozwiązaniem - mamy odwagę, by ich dokonywać jako pierwsi - mówi dyrektor programowy Edward Miszczak.

- Czas na mój nowy rozdział życia. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę. Postaramy się z Gosią żeby nasze wydania ładowały Was pozytywną energią na cały dzień. Damy wam tematy do rozmów w tramwaju i w pracy. Mam nadzieję, że ta energia przebije się przez szkło - swoją nową rolę w programie komentuje Filip Chajzer. - Dołączenie do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN" traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni - dodaje Małgorzata Ohme.

Z programu "Dzień dobry TVN" odchodzą Magda Mołek i Marci Meller. Mołek nadal będzie prowadziła swój programu w TVN Style oraz pracuje nad nowymi projektami. Z kolei Meller nadal będzie prowadził "Drugie śniadanie mistrzów" w TVN24.

"Dzień Dobry TVN" w ramach nowej, jesiennej ramówki szykuje dla swoich widzów szereg zaskakujących nowości, które będzie można śledzić na antenie już od września.

Komentarze (1 - 10 z 18)

W końcu hajzer,on wie gdzie wystąpić żeby wszystko popsuć,naprawdę on mi pasował do najbardziej debilnego programu jakim był program hipnoza,
 16  
dalej prawicowe by.dło, heja na Juzia
 17  
trzeba być poważnie chorym, żeby oglądać TVN, TVP, Trwam czy Polsat !!!
 11  
Ohme kojarzy mi się tylko jak lizała się z tym obrzydliwym Węglarczykiem, dla kariery zapewne....
 2  
Ten to się potrafi ustawić w życiu.
 1  
Chyba Edward pogonił Mellera i Mołek, bo w badaniach fokusowych wypadali blado. Dodatkowo mieli mniejszą oglądalność niż w tym samym czasie "Pytanie na śniadanie" na TVP2.
 3  
i jak tu żyć?? ;D
Jak się zajmiesz życiem, zamiast hejtowaniem w necie, to się dowiesz jak żyć.
 13  
Panie Chajzer, a pańskie wspaniałe minki też będą? Za to patrzeć na Pana nie mogę! To nie hejt, to uwaga.
 1  
trzeba być poważnie chorym, żeby oglądać TVN, TVP, Trwam czy Polsat !!!
Akurat TVP oferuje całkiem sporo treści dla normalnych ludzi. Wystarczy uświadomić sobie, że oferta TVP nie ogranicza się tylko do TVP1 i TVP2 i że są jeszcze całkiem dobre kanały tematyczne, na przykład TVP Info czy TVP Kultura.

TV Trwam w sumie też nie jest taka najgorsza.

Co do TVN i Polsatu, pełna zgoda.
Polak lepszego sortu 23.07.2019 (10:53:38)
 5  
Nick zgłoszony do prokuratury za szerzenie faszyzmu, dyskryminacji i sortowania ludzi na lepszych i gorszych.
 9