Łukasz Szewczyk22.07.2019 (19:14)3 komentarze

Jakub Kot wyłącznym ekspertem Eurosportu przy skokach narciarskich

Eurosport rozpoczął współpracę z Jakubem Kotem, byłym skoczkiem narciarskim i bratem reprezentanta Polski Macieja Kota. Jakub Kot będzie stałym ekspertem Eurosportu przy transmisjach skoków narciarskich
Jakub Kot w Eurosporcie / Fot. Eurosport
Jakub Kot w Eurosporcie / Fot. Eurosport
W ramach nawiązanej współpracy z Eurosportem, Jakub Kot będzie ekspertem w relacjach ze studia towarzyszących transmisjom zawodów w skokach narciarskich. Na antenie pojawił się już w weekend podczas inaugurujących cykl Letniego Grand Prix konkursów na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.
Kot będzie także współpracował ze stacją przy produkcji formatów internetowych, publikowanych na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu: Facebooku, YouTube i Instagramie.

- Skoki narciarskie są od zawsze moją pasją, a od lat także moją pracą i bardzo się cieszę, że będę mógł ją wykonywać w świetnym zespole Eurosportu. Ta stacja od lat oferuje najszersze w Polsce transmisje mojej ukochanej dyscypliny, pokazując nie tylko konkursy, ale także kwalifikacje. Bardzo podobają mi się także plany produkcji internetowych, dzięki którym będą miał szansę pokazać skoki narciarskie z nieco innej perspektywy - powiedział Jakub Kot.

Jakub Kot był obok Tomasza Sikory głównym ekspertem Eurosportu podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018. Współpracował ze stacją także w sezonie Pucharu Świata 2017/18, gdy pojawiał się w studiach podczas wybranych relacji z zawodów skoków narciarskich. Były skoczek znany jest z merytorycznych i celnych uwag, błyskotliwych analiz oraz bezpośredniego stylu, co zaskarbiło mu sympatię kibiców.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Brawo, lubiłem jego celne uwagi przy Igrzyskach
 7  
Na zimę znowu da nogę to tvpis
 2  
Doskonały wybór w końcu ludzie dowiedzą się jak zbudowana jest bula na stoczniach bo tylko tam ladowal
 6