Łukasz Szewczyk23.07.2019 (16:35)brak komentarzy

"Górski lekarz" powraca. 12 sezon serialu od sierpnia w Romance TV

W sierpniu 2019 roku Martin Gruber powraca na antenę Romance TV z nowymi perypetiami
Serial "Górski lekarz" w Romance TV / Fot. Romance TV
Serial "Górski lekarz" w Romance TV / Fot. Romance TV
W nowym sezonie Martin Gruber wybiera się ze swymi przyjaciółmi na narty. Wycieczka kończy się jednak pechowo! Dwóch członków ekipy zostaje porwanych przez śnieżną lawinę. Czy przeżyją?

Martin Gruber cieszy się ze spotkania ze swymi dawnymi przyjaciółmi Heiko i Herminą, których przed laty poznał w Nowym Jorku. Małżonkowie wrócili do Niemiec i postanowili wreszcie odwiedzić Martina w Ellmau. Martin i jego brat Hans organizują wyprawę na nartach, którą mają poprowadzić doświadczony przewodnik górski Tom i jego przyjaciółka Nina. Piękny dzień kończy się jednak katastrofą...
W obsadzie 12. sezonu "Górskiego lekarza" wystąpią m.in. Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher oraz Nadeshda Brennicke.

Premierowe odcinki 12 sezonu serii "Górski lekarz" od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 (od 12 sierpnia 2019 roku) na antenie Romance TV.

Hans Sigl i Daniel QCZAJ / Fot. Romance TV
Hans Sigl i Daniel QCZAJ / Fot. Romance TV
W połowie lipca, Daniel QCZAJ, ambasador Romance TV, udał się do Austrii, aby osobiście dowiedzieć się, co czeka na widzów nowego sezonu. QCZAJ miał także okazję odwiedzić miejsca, gdzie kręcony jest serial m.in., dom i gabinet Martina Grubera, miejscowość Ellmau, studio zbudowane na dawnym korcie tenisowym w którym jest zainscenizowany szpital na potrzeby serialu oraz plac w Ellmau, gdzie znajduje się serialowa apteka.

Daniel QCZAJ miał także okazję porozmawiać z serialowym Martinem Gruberem, czyli Hansem Siglem.

- Nie spodziewałem się, że Austria jest aż tak piękna! Naprawdę warto się tam wybrać dla tych widoków i energii jaką dają góry. Wycieczka na plan serialu "Górski lekarz" była świetną przygodą. Mogłem zobaczyć na żywo wszystkie lokalizacje znane z telewizji, a przede wszystkim malownicze i zapierające dech górskie krajobrazy, które robią ogromne wrażenie! Bardzo się cieszę, że udało się spotkać z samym Hansem Siglem. Jego wielką fanką jest moja mama, z wielką przyjemnością nagrał dla niej specjalne pozdrowienia. Hans jest wspaniały i wcale się nie dziwie, że osoba taka jak on, przyciąga przed telewizory miliony widzów! Po prostu jest szalenie serdecznym człowiekiem i oczywiście świetnym aktorem, co będziemy mogli zobaczyć w kolejnym, już 12. sezonie serialu "Górski lekarz" od 12 sierpnia w Romance TV - mówi Daniel QCZAJ, ambasador Romance TV.