Łukasz Szewczyk23.07.2019 (16:49)2 komentarze

Eliminacje do LE: Mecz Piasta Gliwice na trzech antenach Polsatu, bez reklam w Polsacie Sport Premium

Już w najbliższy czwartek (25 lipca 2019 roku) Piast Gliwice zmierzy się z FK Ryga w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy UEFA. Transmisja spotkania na antenach Polsatu Sport i Super Polsatu, a także bez reklam w Polsacie Sport Premium 1.
Polsat Sport
Po nieudanych eliminacjach do Ligi Mistrzów UEFA, Mistrz Polski spróbuje swoich sił w rywalizacji o awans do fazy grupowej Ligi Europy UEFA, której finał w tym sezonie odbędzie się w Gdańsku. W drugiej rundzie eliminacji przeciwnikiem Piasta Gliwice będzie zespół FK Ryga. W przypadku awansu w następnej rundzie Mistrz Polski zmierzy się ze zwycięzcą pary Crvena Zvezda-HJK Helsinki.
Transmisja spotkania Piast Gliwice-FK Ryga w czwartek (25 lipca 2019 roku) od godziny 19:30 na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium 1 (bez reklam), a od godziny 19:50 w dostępnym naziemnie Super Polsacie.

Mecz skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan. Relacje reporterskie przygotuje Mariusz Hawryszczuk.

Spotkanie oprócz tradycyjnego komentarza będzie również dostępne z audiodeskrypcją.

Komentarze (1 - 2 z 2)

FK Ryga wystawia 2 zespół, szkoda im czasu na tych patałachów.
 5  
Nie dziwię się, że najpierw Polsat oddaje swoje PS Premium do nc+ a potem na odwrót dzieje się to samo z Canal+Sport 3 i 4. Polska liga sięgnęła dna to i pakiety się sprzedają jak gówno. A tacy Czesi potrafią kopać co udowodnili przed sezonem.
 0