Łukasz Szewczyk25.07.2019 (18:09)9 komentarzy

Superstacja rezygnuje z publicystyki, zmieni się w telewizyjny tabloid

Należąca do Grupy Polsat informacyjno-rozrywkowa telewizja Superstacja wprowadza kolejne zmiany w swojej ramówce.
Superstacja
Władze Superstacji pracują nad nową koncepcją kanału. Już w czerwcu telewizja Superstacja niespodziewanie przestała zajmować się polityką. Decyzję nadawca tłumaczył tym, że większą popularnością cieszą się programy bez tematów politycznych. W ostatnich tygodniach ze stacją pożegnali się czołowi dziennikarze stacji, m.in. Eliza Michalik oraz Kuba Wątły. To jednak nie koniec zmian.
W tym tygodniu podjęto decyzję, że z ramówki znikają programy publicystyczne. Od przyszłego tygodnia widzowie nie zobaczą już takich audycji jak "Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego", "Rozmowa dnia" Jacka Żakowskiego i Marka Czyża, "Debata Grzegorza Łaguny", "Czyż nie...?", "Tydzień zleciał", "Dookoła świata" i "REdAKCJA?" oraz interaktywnego "Bez ograniczeń".

W ramówce pozostają rozrywkowe programy "Na tapecie", "Wojtek Jagielski na żywo" i "Drozda na weekend" oraz informacyjne: "Raport", "Informacje dnia" oraz "Finał dnia"

Jak podaje Presserwis, zmiany mają charakter przejściowy, a "nad docelową ramówką prace trwają". Wiele wskazuje na to, że nowa koncepcja kanału zostanie zaprezentowana jesienią 2019 roku. Z informacji Presserwisu wynika, że Grzegorz Jankowski (były naczelny tabloidu Fakt) zostanie nowym dyrektorem programowym Superstacji. Kanał ma mieć charakter tabloidowy.
Presserwis

Komentarze (1 - 9 z 9)

Coś czuje ze to koniec tego kanału??
 40  
Kanał z niszową oglądalnością i jeszcze w sd.Zwolnili by miejsce na transponerze.
 34  
wszystkich abonentów przenoszą do mBanku z upadającego własnego
Plusbank narobił dziesiątki milionów manka. Jego kierownictwo wyprowadziło tony siana. Zarzuty prokuratorskie już są. Media trąbią o tym od chyba 8 lipca.
 39  
Jednego badziewia mniej:). Teraz nastepny Syf niech zamkna TVN24 . Wicej polsjich stacji.
 4  
Jednego badziewia mniej:). Teraz nastepny Syf niech zamkna TVN24 . Wicej polsjich stacji.
Największa propaganda jest w Polskich mediach.
 8  
no tak Solorz z Kaczorem się dogadał, więc było do przewidzenia teraz propaganda PiS 24h popłynie nie tylko z TVP ale i ze śmieciowych Polsatowskich kanałów.
 8  
Stracili Dobrych Dziennikarzy i zmieniają profil .
Łukasz Michał Cieślak 28.07.2019 (0:13:51)
 2  
to już jest koniec, nie ma już nic !!! czekam na powtórki Kiepskich na tym kanale ... hahahahahaha
 4  
Spokojnie, Pan Jacek + "ekipa zwolnionych z SS" nadaje codziennie na żywo w tych samych godzinach na kanale facebook "Zero Ograniczeń" :)
 4