Łukasz Szewczyk25.07.2019 (18:29)4 komentarze

Autorska audycja Adriana Stankowskiego w Polskim Radiu 24 i TV Republika

W niedzielę (28 lipca 2019 roku) na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutuje nowa cotygodniowa audycja publicystyczna "Studio Prasowe". Niedzielne rozmowy o polityce poprowadzi znany dziennikarz, publicysta i komentator Adrian Stankowski.
Adrian Stankowski
Audycja nadawana będzie na żywo w godz. 10.00-11.00. - Gośćmi będą dziennikarze i publicyści reprezentujący różne redakcje - zapowiada Adrian Stankowski. - Będziemy komentować bieżące wydarzenia polityczne i społeczne, ale także przewidywać kolejne ruchy na scenie politycznej, konsekwencje podejmowanych w danym tygodniu decyzji. Zależy mi na tym, aby stworzyć przestrzeń do dyskusji ludziom o różnych poglądach - dodaje prowadzący "Studio Prasowe".
Adrian Stankowski jest jednym z najbardziej cenionych publicystów prawicowych. Jego teksty ukazują się na łamach "Gazety Polskiej Codziennie", jest komentatorem Telewizji Republika, częstym gościem na antenach Polskiego Radia.

Audycję transmitować będzie Telewizja Republika. Można ją będzie śledzić także na portalu polskieradio24.pl

Komentarze (1 - 4 z 4)

Autor artykułu zapomniał dopisać, że ten Pan zamieszkał w TVP Info...
 12  
Ludzie z misją są przerarzajacy nawet w spojrzeniu. Brrrr.
 13  
Pisiorom się na pewno żyje lepiej, bo im się należy, kredyciki w zrepolonizowanym banku są na telefon, do domu buszują na kogutach samochodami, lub latają odrzutowcami za nasze. W NBP jest program 500000+.
Wszystko by żyło się lepiej.
 0  
Nawet w PRL -u takim nawiedzonym nie dawano czasu antenowego , czego znowu dozylismy , naczelny kurdupel kraju trzesie milionami obywateli , Gomolka xxi wieku
 1