Łukasz Szewczyk25.07.2019 (20:39)brak komentarzy

Kobiece poniedziałki, mocne piątki i ryba atakuje - sierpień w Kino TV

W sierpniu Kino TV zaserwuje widzom odrobinę szaleństwa: poza lubianymi Kobiecymi Poniedziałkami i Mocnymi Piątkami zaprezentuje również cykl Ryba Atakuje. Dodatkowo
na widzów czekają premiery filmów z Jimem Carreyem, Mattem Damonem i Judem Law
Kino TV
W sierpniowej odsłonie Kobiecych Poniedziałków Kino TV zaprezentuje m.in. zmysłowy film "Przepiórki w płatkach róży". To historia niespełnionej miłości: najmłodsza córka zamożnej meksykańskiej rodziny nie dostaje pozwolenia na zamążpójście, bo zgodnie z tradycją musi opiekować się matką aż do jej śmierci. Ukochany poślubia jej starszą siostrę, a ona sama - by dać ujście gorącym emocjom - przygotowuje dla nich i reszty rodziny niezwykłe potrawy. Poruszający film Alfonsa Arau kręcono w Meksyku i w stanie Teksas. Kino TV pokaże go w poniedziałek, 5 sierpnia o godz. 21:00. W kolejne Kobiece Poniedziałki widzowie zobaczą takie tytuły, jak: "Zaślepiona", "Nora Roberts - Miasteczko Innocence" oraz "Chloe".
Ekstremalnych wrażeń dostarczy wtorkowy cykl "Ryba Atakuje". Już 6 sierpnia o 21:00 postrach na ekranach telewizorów zasieją "Rekiny z plaży", produkcja gatunkowo plasująca się pomiędzy horrorem, komedią a science-fiction. Czy urlopowicze przetrwają atak rekinów, które nauczyły się pływać w piasku? Tydzień później w filmie "Dwugłowy rekin atakuje" w głównych rolach pojawią się Carmen Electra i zmutowana wodna bestia. Z kolei 20 sierpnia Kino TV pokaże "Piraniokondę", trzymającą w napięciu opowieść o bitwie między hybrydą anakondy i piranii i ekipą filmową, która niechcący znalazła się na jej terytorium. Ostatnia odsłona cyklu - 27 sierpnia - przyniesie odpowiedź na ważne pytanie - kto wygra w pojedynku "Megaszczęki kontra megamacki".

Kino TV stawia także na Mocne Piątki. 16 sierpnia stacja zaprezentuje sensacyjny thriller "Dorwać Cartera" z udziałem gwiazd :Sylvestra Stallone'a i Mickey'a Rourke. Film przedstawia historię egzekutora długów, który nie może pogodzić wymagającej profesji z życiem prywatnym. Podczas wyjazdu w rodzinne strony na pogrzeb brata, trafia na ślad tajemnicy zmarłego, która mogła być przyczyną jego śmierci. W Mocne Piątki widzowie zobaczą również filmy "Obrońca", "Brick Mansions: Najlepszy z najlepszych", "Paintball" i "Snajper 3".

Poza cyklami w sierpniu na antenie Kino TV premierę będą miały dwie części przygód zwariowanego specjalisty od odnajdywania zaginionych zwierząt: "Ace Ventura: Psi detektyw" (środa 14 sierpnia) i "Ace Ventura: Zew natury" (środa 21 sierpnia) z Jimem Carreyem w roli głównej oraz kultowy "Utalentowany pan Ripley" z udziałem Matta Damona, Gwyneth Paltrow, Jude'a Law i Cate Blanchett.