Łukasz Szewczyk31.07.2019 (17:30)3 komentarze

"Wyborcza na Pol'and'Rock". Specjalne wydanie Gazety Wyborczej na festiwal

W czwartek (1 sierpnia 2019 roku) podczas pierwszego dnia Pol'and'Rock Festival uczestnicy imprezy otrzymają bezpłatne wydanie Gazety Wyborczej, przygotowane specjalnie na tę okazję. 12-stronicowy magazyn poświęcony będzie tematom ekologii oraz ochrony środowiska.
„Wyborcza na Pol'and'Rock” – specjalne wydanie Gazety Wyborczej na festiwal
„Wyborcza na Pol'and'Rock” – specjalne wydanie Gazety Wyborczej na festiwal
Specjalne wydanie "Gazety Wyborczej" powstało z okazji 25. edycji letniego muzycznego festiwalu, który odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą. Organizatorem Pol'and'Rock Festivalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która chce w ten sposób podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.
"Wyborcza na Pol'and'Rock" rozdawana będzie bezpłatnie podczas pierwszego dnia festiwalu - 1 sierpnia 2019 roku - w nakładzie 20 tys. egzemplarzy.

W wydaniu czytelnicy przeczytają m.in. wywiady z Jerzym Owsiakiem oraz Krzysztofem Dobiesem o festiwalu i zmianach, które na nim zachodzą - również tych ekologicznych, znajdą "eko line-up" tegorocznych wydarzeń oraz dekalog festiwalowicza dbającego o środowisko. Na łamach numeru redakcja przypomina także rozmowę z prof. Szymonem Malinowskim o zmianach klimatu w Polsce oraz przedstawia historie ludzi, którzy swoimi lokalnymi działaniami starają się im zapobiegać. Dominika Wantuch, Adam Wajrak oraz Tomasz Ulanowski podpowiadają z kolei młodym ludziom, co mogą zrobić, aby uratować świat przed ekologiczną katastrofą.

Oprócz specjalnego magazynu dziennikarze Gazety Wyborczej tworzą newsletter festiwalowy, w którym przybliżają najważniejsze informacje związane z tegorocznymi wydarzeniami Pol'and'Rock Festivalu. Zapisać się na niego można na Wyborcza.pl/festiwalowy. Praktyczne informacje o imprezie, opis atrakcji i rozmowy z organizatorami, a od jutra także relacje z koncertów i spotkań publikowane są też na Wyborcza.pl/POLANDROCK.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Jak raduje się moje serce widząc ojca Owsiaka w dobrym zdrowiu!
On sam jak i jego kościół dzieki swej działalności niosą miłość wg zasady róbta co chceta tj bez wykluczenia.
Przy najbliższej okazji nakupuje serduszek i ponaklejam na wszystko co mam aby dać świadectwo mojej wiary w miłość i w to że jak by nie Ojciec Owsiak to w szpitalach ludzie leżeliby na podłodze bo nie byłoby łóżek nawet sam nie wiem czy w ogóle byliby lekarze i szpitale.

Przecież Ojciec Owsiak jest naszym najlepszym przyjacielem i stwórca tego wszystkiego co dobre.

Amem
Wyznawca złotego melona i mrówki całej Ojca Owsiaka 31.07.2019 (23:15:14)
 2  
Eh owiak owaska owsiak i co tam panie ile jeszcze?
 8  
Czy ojciec Owsiaka był funkcjonariuszem MO ?
 11