Łukasz Szewczyk31.07.2019 (17:57)6 komentarzy

II Festiwal Muzyki Tanecznej na żywo w TVP2. Na scenie gwiazdy

W sierpniu 2019 roku telewizyjna Dwójka zaprosi widzów na II Festiwal Muzyki Tanecznej z udziałem polskich i światowych gwiazd. W kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia wystąpią m.in. Piękni i Młodzi, Zenon Martyniuk, Fun Factory, Limahl i Bayer Full.
II Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach
Pierwszego dnia koncert poprowadzą: Izabella Krzan, Rafał Patyra, Mateusz Szymkowiak, a widzowie TVP2 będą świadkami muzycznej rywalizacji o tytuł Tanecznego Przeboju Roku 2019. O to prestiżowe miano zawalczą: Zenon Martyniuk, After Party, Extazy, Top Girls, Kordian i Baby Full, Łobuzy, Andre, Mejk, Boys, Classic, MIG i Weekend. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Piękni i Młodzi.
Drugiego dnia Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach Edyta Herbuś, Mateusz Szymkowiak wraz z DJ Markiem Sierockim zaproszą widzów i publiczność na domówkę. Zaserwują na niej przeboje do tańca polskich i zagranicznych artystów. Wystąpią m. in. Francesco Napoli, Fun Factory, Limahl, Jenny Berggen z Ace of Base, Shaun Baker czy Danzel. Podczas koncertu zespół Bayer Full świętować będzie 35-lecie. W kieleckim amfiteatrze Kadzielnia usłyszymy największe przeboje zespołu, m.in. "Majteczki w kropeczki", "Moja mała blondyneczko" czy "Wszyscy Polacy". Jubileusz 20-lecia będzie też w tym dniu obchodził Stachursky, który zaprezentuje swoje największe hity.

Festiwal Muzyki Tanecznej już drugi raz odbędzie się w najpiękniej położonym amfiteatrze w Polsce. Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach to unikatowy na skalę Europy obiekt, powstały z wykorzystaniem naturalnego otoczenia na terenie dawnego wyrobiska wapieni. Został zgrabnie wkomponowany w malowniczy krajobraz Kadzielni, sąsiadując z takimi atrakcjami jak: Jeziorko Szmaragdowe, Podziemna Trasa Turystyczna, ekstremalna tyrolka czy Skałka Geologów. Obiekt dysponuje największą w Polsce zadaszoną sceną plenerową oraz widownią mieszczącą pięć i pół tysiąca widzów.

II Festiwal Muzyki Tanecznej w sobotę i niedzielę (10 i 11 sierpnia 2019 roku) o godz. 20.05 na żywo w TVP2.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Umc umc to ty masz wełbie.Ciemny lud już nie kupuje opozycji,ze względu na brak jakiegokolwiek programu.Nie mają nic ciekawego do zaoferowania!
 9  
umc-umc-umc :D :D :D
kurski w siódmym niebie :D :D :D
Jarkacz też!
i elektorat pisowski łyka. bo "ciemny lud to kupuje" :D :D :D
No dobra, obraziłeś koneserów muzyki tanecznej i w ten sposób się dowartościowałeś - niech ci będzie!

ps.
Prawdziwy ciemny lud będzie szlochał po jesiennych wyborach, kiedy zobaczy ich wyniki... Tak bardzo ciemny lud liczył na zwycięstwo oPOzycji, a PiS znowu zostawi oPOzycję daleko w tyle... Będzie płacz, oj będzie płacz! :D :D :D

buuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahahahaha!!!!!
 4  
aka wentylator radomski...
znowu wali w pusty łepek?
kaczka nie dała kotka pogłaskać czy wentylatorki słabo idą w hurtowni
 14  
Ostatnio w marszu lgbt uczestniczyło tzech SBeków.No ciekawe,kompromitujecie się na całego.Nie zdziwił bym się,jakby jakiś UBowiec jechał na wózeczku,w jakimś marszu...mam nadzieje że tych dwóch co sie tak ostatnio POKOchało nie przekroczy progu wyborczego.
 15  
Danzel to już chyba w Polsce mieszka na stałe.
 1  
Pisowska muzyka w pisowskim kanale.
Nie dziwi nic.
Tylko takie odgłosy ten elektorat łyka.
 2