Łukasz Szewczyk04.08.2019 (11:43)10

Programy informacyjne w lipcu: Liderem "Fakty" TVN, duży wzrost "Wiadomości" TVP1

W siódmym miesiącu 2019 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych utrzymują "Fakty" TVN notując jednocześnie największy wzrost widzów. Wyniki oglądalności poprawiają wszystkie programy informacyjne, najwięcej zyskują "Wiadomości" TVP1

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Gratulacje dla Faktów.
Mistrz może być tylko jeden!

1 > 27 :D :D :D
 32  
TVN przedstawiając fakty a raczej fakty sa takie jak się je przedstawi, TVN stosuje taktykę, której wprost nienawidzę a jest to KOMENTARZ każdego TVN-owskiego "dziennikarza" po zakończeniu przedstawiania faktów. W niejednym takim komentarzu brakuje jeszcze odpowiedniej muzyki iście z horroru. Dotyczy to szczególnie informacji o Kaczyńskim i PIS-ie.
Odnoszę wrażenie, że te informacje, które przedstawiają są niewystarczająco zrozumiałe dla ich odbiorców, więc żeby to odpowiednio zrozumieli stosuje się odpowiedni komentarz dziennikarski. 
W TVP informacje są przedstawiane i żaden dziennikarz ich nie komentuje. Skomentować mają sobie sami odbiorcy tychże wiadomości, co daje przewagę nad wiadomościami TVN-owskimi a to daje obraz o "oglądaczach" tejże stacji. Bez odpowiedniego przekaziora nie są w stanie samodzielnie pomyśleć nad tym, co im przekazano. 
Nie na darmo powstało hasło-" muszę przeczytać GW, bo nie wiem, co mam o tym myśleć.
 17  
Wakacje, TVPiS wszędzie odbieralna, i całe wyjaśnienie włączonych na nią telewizorów.
 6  
W TVP informacje są przedstawiane i żaden dziennikarz ich nie komentuje.
tali. Chyba sobie kpisz albo nie oglądasz programów info. w TVPis...
 8  
trzeba być powaznie chorym żeby oglądać Fuckty, Wiadomości, Wydarzenia czy Informacje dnia !!!!
 18  
Także nie mam już żadnej potrzeby oglądania programów służących do drenowania mózgów (czyli, polityki, wiadomości, publicystyki, itp) w żadnej telewizji, czy to TVN, czy TVP i nieszczęsny Trwam, czy też praktycznie w każdej innej telewizji. Bandyckie partyjki PIS i PO, kiedyś SLD, skutecznie mi to obrzydziły, do odruchów wymiotnych włącznie.
 19  
Kolejne do niczego nie potrzebne badanie nikomu nie potrzebnych mediów. Raz parę punktów wyżej potem trochę niżej by za chwilę znów podskoczyć i tak w kółko. A manipulacje i kłamstwa od lat te same.
 20  
Uśmiałem się na twój wpis ale i takie wpisy są ok bo można mieć ubaw po pachy 90 % portali informacyjnych uważa że publiczna to jest propaganda rodem z PRL pozdrawiam.
 5  
Wiadomości w TvPIS ogląda się tylko i wyłącznie dla beki i robienia memów.
 4  
ogromna przewaga Faktów nad Wiadomościami w grupie 16-49
 1