Łukasz Szewczyk06.08.2019 (12:07)9 komentarzy

TVP reaktywuje kultowy teleturniej "Czar par". Prowadzącym Maciej Kurzajewski

Po ponad dwudziestu latach przerwy na antenę Telewizji Polskiej powraca kultowy teleturniej "Czar Par".
Maciej Kurzajewski w plenerowym studiu TVP (fot. TVP)
Jak informuje nadawca, teleturniej "Czar par" w nowej odsłonie poprowadzi Maciej Kurzajewski, znany widzom głownie z programów sportowych TVP, ale okazjonalnie prowadził także programy rozrywkowe publicznego nadawcy (m.in. "Kocham cię, Polsko!", "The Wall. Wygraj marzenia", "Pytanie na śniadanie", "Kawa czy herbata").
TVP na razie nie zdradza kto będzie współprowadzącą reaktywowanego teleturnieju. Według informacji portalu Plejada, do Kurzajewskiego ma dołączyć znana z "Koła fortuny" Izabella Krzan

Teleturniej "Czar par" na antenie telewizyjnej Dwójki ma pojawić się jeszcze jesienią 2019 roku. Pierwszy sezon będzie liczył kilkanaście odcinków. O główną wygraną (300 tys. złotych) będzie walczyło 14 par. Obecnie trwają castingi do teleturnieju. Twórcy czekają na zgłoszenia zakochanych par, które "lubią wyzwania, rozumieją się bez słów i razem mogą góry przenosić".

Przypomnijmy, że "Czar par" emitowany był w latach 1993-1996 na antenie TVP1. Jego autorką była Bożena Walter. Prowadzony przez Hannę Dunowską i Krzysztofa Ibisza program cieszył się dużą popularnością widzów. Teleturniej polegał na trwającej przez cały rok rywalizacji kilkudziesięciu par Uczestnikami była małżeństwa, które walczyły o dom i samochód.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Na tle poprzednich to nagroda główna dość skromna. Jednak myślę, że im mniejsze pieniądze, tym uczciwsza rywalizacja. Brałem udział w jednej z edycji oraz zasiadałem na widowni dwóch innych i wiem, że różnie z tym bywało. Ludzie dla tysiąca złotych byli sobie skłonni oczy wydrapać.
 8  
bez KRZYSIA IBISZA to nie to samo.

ps. powrót Dziennika TV, albo łatwiej - zmiany nazwy Wiadomości na niego.
I love Donek - New President 6.08.2019 (18:54:38)
 9  
Zero=null własnych formatów z sukcesem. Nie mają pisowskie media ŻADNEGO własnego formatu. Kreatywne myślenie obce tłukom pisowskim.Tylko odtwórcze!
A teraz sięgają po autorski pomysł.... wymyślony przez Bożenę Walter :D :D :D
Emitowany był od 20 lutego 1993 do 27 stycznia 1996, a przecież - jak mawia Mateuszek - nie było Polski :D :D :D
Godzi się tak sięgać po lewacki i niepolski format prawdziwym i jedynie słusznym patriotom?

#Psy i Suki
 11  
Reaktywują wszystko z PRL. Prawo też cofają do PRL. Taka mentalność.
 12  
Może zaraz jeszcze „Stawkę...” na nowo nakręcą.
 9  
TV PRL: Powrót TVP 3 Regionalnej zamiast stworzyć kanał TVP3 HD ich 2 ligi nie da się oglądać taka jakość, wszystko za free czyli TVP Sport w naziemnej jak na razie wspieranie budżetu Polsatu i NC+ nic z praw własnych. Utrata pucharu Niemiec, Pucharu Króla. Dublowanie TVP Sport w SD i HD w NTC zamiast podnieść TVP Kultura do HD. Program z przeszłości zero nowości
 2  
WKurzajewski wracaj skąd przylazłeś czyli do tvn.
 4  
,,Czar par" wraca bo to ulubiony program małego yarka. Yaro tęskni za komuną.
 7  
2 ulice dalej mam sąsiadów którzy wygrali drewniany dom w czar par w latach 90 i przenieśli go do mojej miejscowosći
 2