Łukasz Szewczyk07.08.2019 (11:31)brak komentarzy

Mikołaj Kunica nowym redaktorem naczelnym Business Insider Polska

Mikołaj Kunica 1 lutego 2020 roku obejmie stanowisko redaktora naczelnego Business Insider Polska i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz politykę wydawniczą serwisu.
- Na czele Business Insider Polska stanie dziennikarz z szeroką wiedzą na temat biznesu, gospodarki i finansów. Mikołaj Kunica to fachowiec z ogromnym doświadczeniem w mediach oraz w prowadzeniu serwisów z obszaru biznesu i ekonomii. Jestem przekonany, że wraz z całym zespołem redakcyjnym zapewni Business Insider Polska jeszcze mocniejszą pozycję na rynku - mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska.
Mikołaj Kunica / Fot. Ringier Axel Springer Polska
Mikołaj Kunica / Fot. Ringier Axel Springer Polska
Mikołaj Kunica przechodzi do Business Insider Polska z Wirtualnej Polski, gdzie od września 2018 r. kierował redakcją Money.pl oraz był dyrektorem zarządzającym obszaru biznes i finanse. Wcześniej pracował jako dyrektor ds. komunikacji w Polskich Inwestycjach Rozwojowych (obecnie Polski Fundusz Rozwoju) oraz w Grupie Ergo Hestia. Mikołaj Kunica ma ponad 20-letnie doświadczenie pracy w mediach - w przeszłości był reporterem m.in. "Wiadomości" TVP1, "Faktów" TVN i sekcji polskiej BBC. Współtworzył kanał TVN CNBC, przez ponad 6 lat był gospodarzem autorskich programów "Dzień na Rynkach" oraz "Rynki Dnia".