Łukasz Szewczyk08.08.2019 (18:09)3 komentarze

Discovery Life stawia na zdrowie. Nowa formuła kanału, ambasadorkami Drzyzga i Młynarska

W czwartek ( 22 sierpnia 2019 roku) kanał Discovery Life zadebiutuje w odświeżonej formule! Stacja postawi na szeroko pojętą tematykę zdrowotną. Ambasadorkami Discovery Life zostały Ewa Drzyzga oraz Agata Młynarska.
Discovery Life
Po zmianach Discovery Life stanie się polskim kanałem poświęconym tematyce zdrowotnej. Będzie z tworzony z myślą o ludziach, którym zależy na świadomym i zdrowym stylu życia. Stacja ma być także źródłem informacji i inspiracji dla widzów zainteresowanych medycyną oraz nowinkami ze świata urody. Dzięki nowym lokalnym produkcjom oraz obszernej bibliotece TVN Discovery Polska stacja poruszy wiele różnorodnych tematów związanych z dbaniem o siebie i swój organizm.
- Coraz więcej Polaków zaczyna świadomie dbać o siebie i swoje zdrowie. Poszukują informacji na temat zabiegów medycznych, zdrowego stylu życia czy diet. Chcą wiedzieć jak zadbać o zdrowie i urodę nie tylko swoją, ale i całej rodziny. Odświeżając formułę kanału Discovery Life wychodzimy im naprzeciw. Mamy nadzieję, że dzięki naszym ekspertom i programom dostarczymy im w przystępny sposób sprawdzone informacje, które poprawią jakość ich życia - uzasadnia Małgorzata Łupina, Dyrektor Działu Kanałów Tematycznych Lifestylowych.

Dzięki Discovery Life dbałość o zdrowie staje się pasją i naturalną częścią stylu bycia całej rodziny. W swoich programach rozwieje wszelkie medyczne mity i przedstawi niezwykłe historie ludzi, mierzących się z najdziwniejszymi, często trudnymi przypadłościami. Widzowie zobaczą też lekarzy dokonujących cudów oraz zapoznają się z gadżetami ułatwiającymi pełnowymiarową troskę o dobrą kondycję. W ofercie programowej znajdą się również dokumenty poruszające ważne problemy współczesnego świata, takie jak otyłość wśród dzieci czy uzależnienia.

Stacja będzie ściśle współpracowała z portalem Zdrowie TVN.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czyli teraz będzie jeszcze więcej programów o grubasach. Choć nie wiem czy nie przesadziłem bo może ich obraziłem. Ale chyba nie bo tylko homo i żydów nie wolno obrażać .
 5  
Odwiedziny duchów z zaświatów to trochę takie już nie-życie.
 9  
a co z Discovery Historia ? Kiedy w HD?
WERONA https://www.youtube.com/watch?v=XtLz1Cyfm2g 8.08.2019 (22:12:48)
 9