Łukasz Szewczyk08.08.2019 (22:59)1 komentarz

Magiczne pożegnanie lata w Polsacie. Przebój lata i Świętokrzyska Gala Kabaretowa

W przedostatni weekend wakacji (24 i 25 sierpnia 2019 roku) Telewizja Polsat i RMF FM zapraszają do Kielc na Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji".
Przebój lata RMF i Polsatu
W sobotę (24 sierpnia 2019 roku) odbędzie się "Świętokrzyska Noc Kabaretowa". Na scenie Amfiteatru Kadzielnia pojawi się plejada najzabawniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, którzy zaprezentują największe kabaretowe hity lata 2019. Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów oraz chłopaki z Kabaretu Nowaki. Do grona gwiazd sobotniego koncertu dołączą także: Kabaret Zachodni, Szymon Łąkowski, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf oraz fenomenalny Jerzy Kryszak. W roli współprowadzącej "Świętokrzyską Noc Kabaretową" wystąpi Laura Breszka, popularna aktorka serialowa i telewizyjna, która wyróżnia się nieprzeciętnym poczuciem humoru i wielkim talentem komediowym. Oprawę muzyczną wieczoru zapewni zespół The Jobers. Transmisja koncertu od godziny 19:45 w Polsacie.
Drugiego dnia festiwalu, w niedzielę 25 sierpnia "Magiczne zakończenie wakacji z Telewizją Polsat i RMF FM". W walce o tytuł "Przeboju lata RMF FM i Polsatu" wezmą udział artyści, których utwory nie schodzą z radiowych list przebojów! W niedzielny wieczór wystąpią m.in.: Komodo, uwielbiany przez publiczność zespół ENEJ, Sarsa, Cleo, Piotr Cugowski, Lanberry, Gromee a także Roksana Węgiel.

Dodatkowo specjalnie dla widzów Polsatu i świętokrzyskiej publiczności z mini recitalem wystąpi zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu na Przebój Lata - Margaret/ Uwielbiana przez młodą publiczność wokalistka zaśpiewa tego wieczoru swoje największe hity: "Byle Jak", "Tempo" oraz "Cool Me Down". Pojawi się także, znany na całym świecie, hiszpański piosenkarz Alvaro Soler - bezapelacyjnie najgorętsza latynoska gwiazda muzyki pop. Szturmem podbił muzyczne listy przebojów i serca fanek. W Amfiterze Kadzielnia zaśpiewa oczywiście: m.in.: "Sofię" z rekordową liczbą 588 milionów odsłon na Youtube. Przed świętokrzyską publicznością wystąpi również Alice Merton, która w 2017 roku zyskała popularność dzięki singlowi "No Roots". Kolejną gwiazdą jest niemiecko-szwajcarska wokalistka - Ilira. Specjalnie dla widzów Polsatu i kieleckiej publiczności zaśpiewa w duecie z Alle Farben swój hit "Fading".

Muzyczne widowisko poprowadzą prezenter Polsatu Maciej Rock oraz Jacek Tomkowicz z radia RMF FM, a o doskonałą zabawę okraszoną dużą dawką dobrego humoru zadba Igor Kwiatkowski w duecie z Patrycją Kazadi. Transmisja koncertu w niedzielę o godzinie 19:45 w Polsacie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Lato żegnamy we wrześniu a nie w sierpniu.
 3