Łukasz Szewczyk12.08.2019 (10:11)3 komentarze

"Dzień Dobry Wakacje" codziennie w TVN. Nowi prowadzący, letnie studio plenerowe

Od poniedziałku (12 sierpnia 2019) roku telewizja TVN zwiększa emisję programu "Dzień doby wakacje", który teraz będzie emitowany codziennie anie tylko w weekendy. program będzie nadawany z letniego studia.
Piotr Kraśko i Anna Kalczyńska / Fot. TVN
Piotr Kraśko i Anna Kalczyńska / Fot. TVN
Sierpniowe wydania "Dzień Dobry Wakacje" to gratka dla widzów programu - studio zmienia swoją lokalizację. Prowadzący spotkają się z gośćmi na plaży nad Wisłą z malowniczym widokiem na warszawską Starówkę i w pobliżu ZOO.
Dodatkowo wakacyjne wydania poprowadzą nie tylko główni prowadzący, ale także dziennikarze związani z programem od lat. Niektórzy wystąpią w tej roli po raz pierwszy. Wakacyjne wydania poprowadzą: Anna Kalczyńska, Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Jaroszyńska, Barbara Pasek, Katarzyna Olubińska i Gabi Drzewiecka oraz Piotr Kraśko, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger! Będzie się działo!

W programie oprócz zapraszanych do studia gości i reporterskich felietonów pojawiają się także wejścia live z innych miast - m.in. z Krakowa, Katowic czy nadmorskiego Gdańska.

"Dzień dobry wakacje" codziennie między 8.30 a 11.oo na antenie TVN.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Właśnie to oglądam. Ona duka, patrzy się, rzuca półsłówka, porażka.
 29  
To było do przewidzenia, ten hołubiący lewacko-lgbtowską ideologię portal, z dyżurnym pismakiem Szewczykiem nie może pogodzić się z jakąkolwiek krytyką propagandystów TVN.Dlatego kasujemy wszystkie krytyczne wpisy, prawda.Demokracja pełną "gębą"
 31  
Się jorgnęli, że 4-ry litery dali likwidując DD na wakacje. Od września będziemy świadkami drastycznego spadku oglądalności TW-N. Ciekawe jak długo p. Edward będzie korposzefom mącił w mózgach korzystając z torcików w Excelu, że tak ma być i, że jest dobrze.
 27