Łukasz Szewczyk13.08.2019 (11:40)3

Startuje Top of the Top Sopot Festival 2019. Koncerty na żywo w TVN

Rusza kolejna edycja Top of the Top Sopot Festival. Wydarzenie dla miłośników zarówno polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Koncerty na żywo będzie można oglądać na antenach TVN oraz w serwisie Player.pl/

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 3 z 3)

Nadal są wejściówki na tę imprezę nawet na dzisiaj, więc pewnie komletu nie będzie - patrzcie na Empik Bilety. Ale dla mnie to nawet lepiej. Przy kompletnie zabawa była taka sobie, ale ogromny plus za to, że zebrali w zasadzie wszystkich istotnych polskich artystów. Należą się ogromne brawa.
 7  
Oglądałem przez jakiś czas i muszę powiedzieć że tak biedniutko. Po pierwsze wykonawcy śpiewali po 2-3 piosenki a przede wszystkim słabo pod względem technicznym. Słychać było że jest problem z odsłuchem bo wykonawcy nie mogli zgrać się dokładnie w czasie z muzyką więc vocal był lekko do tyłu. Druga rzecz to widać było że oszczędzają na ilości kamer. Mało ujęć z różnych miejsc więc transmisja trochę sztampowa. Konkurencja, czyli TVP pod względem transmisji jest perfekcyjna. Gdy oglądałem Opole to było widać że nie oszczędzają na ilości kamer przez co program był ciekawszy. Poza tym transmisja z Sopotu w TVN była wielokrotnie przerywana blokami reklamowymi.
 1  
Kto zaproponował prowadzenie koncertu tym konferansjerów szczególnie pani ??
 4