Łukasz Szewczyk13.08.2019 (12:13)1 komentarz

"Rinke. Za zamkniętymi drzwiami" jesienią w TTV

W październiku 2019 roku stacja TTV pokaże serię dokumentalną "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami". Za produkcję polskiej wersji formatu odpowiada firma Rochstar.
"Rinke. Za zamkniętymi drzwiami" w TTV
"Rinke. Za zamkniętymi drzwiami" w TTV
"Rinke. Za zamkniętymi drzwiami" to program, w którym widzowie oczami Rinke Rooyensa zobaczą, jak od środka wygląda życie w takich miejscach jak ośrodek terapii uzależnień, szpital psychiatryczny, hospicjum, czy dom poprawczy. Prowadzący spędzi pięć dni i nocy w każdej z tych lokalizacji, aby poznać historie zarówno przebywających tam osób, jak i pracowników.
- Widzowie naszej stacji wiedzą, że TTV pokazuje prawdziwą, często zaskakującą rzeczywistość i wchodzi z kamerą tam, gdzie inni nie zaglądają. Taki właśnie będzie "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami", oparty na holenderskim formacie "5 days inside" - tłumaczy Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. - Rinke ma wielkie serce do bohaterów, których spotyka na planie swoich programów społecznych i bardzo się cieszę, że nasi widzowie będą mogli to zobaczyć - dodaje Kazen.

To kolejna produkcja, którą Rinke Rooyens produkuje na zlecenie stacji. Do tej pory widzowie na antenie TTV mogli obejrzeć jego serię "Rinke. Na krawędzi", w której przez ponad rok spotykał się z bohaterami, którzy żyją na ulicy, pod mostem czy w opustoszałych budynkach. Wszystko po to, by ich poznać, zmotywować do działania i pomóc stanąć na nogi.

Komentarze (1 - 1 z 1)