Łukasz Szewczyk13.08.2019 (15:23)4 komentarze

Mecz o Superpuchar Europy na antenach Polsat. Bez reklam w Polsat Sport Premium

Miesiąc przed startem fazy grupowej nowego sezonu europejskich pucharów rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Europy, w którym tryumfator Ligi Mistrzów - Liverpool, zmierzy się ze zwycięzcą Ligi Europy - londyńską Chelsea. Na antenie Polsatu, Polsatu Sport i (bez reklam) Polsatu Sport Premium 1.
Super Cup
Środowe spotkanie oficjalne otwiera piłkarskie rozgrywki europejskie sezonu 2019/2020. Będzie to pierwszy w historii mecz o Superpuchar Europy, w którym zmierzą się dwie angielskie drużyny, chociaż nie pierwszy gdy rywalizowały ze sobą zespoły z tych samych krajów. Dwa razy kibice byli świadkami pojedynków między zespołami z Włoch, a aż pięciokrotnie - z Hiszpanii. Drużyna z Liverpoolu może zdobyć prestiżowe trofeum po raz trzeci, a zespół z Londynu po raz drugi. Transmisja spotkania Liverpool FC - Chelsea Londyn w środę (14 sierpnia 2019 roku) od godziny 20:50 na antenie Polsatu, Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium 1 (bez reklam).

Studio przedmeczowe w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1 od godziny 19:00, a od godziny 20:10 w Polsacie. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Paweł Golański i Dariusz Wdowczyk. Ciekawostki i porównania dotyczące obu zespołów rywalizujących o Superpuchar Europy przedstawi Szymon Rojek. Wieści z mediów społecznościowych oraz przegląd prasy zaprezentuje Justyna Kostyra. Analizę najciekawszych akcji w przerwie spotkania oraz po końcowym gwizdku przeprowadzą Marcin Lepa i Tomasz Łapiński.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Przyznam szczerze, że Polsat Sport Premium, pomimo tego, że faktycznie nim jest, dziwnie się prezentuje bez reklam.
Krzysztof Jędrzejewski 13.08.2019 (18:26:57)
 2  
Jakoś sobie tego nie wyobrażam aby w trakcie meczu na żywo były emitowane bloki reklamowe.
 5  
Polsat bez reklam... POLSAT!! BEZ REKLAM!!! Nie pasuje to do siebie.
 1  
Jeśli interesuje Cię ramówka kanałów Polsat Sport Premium to znajdziesz ją tu:
https://programtv.naziemna.info/program/stacja/polsatsportpremium1
 0