Łukasz Szewczyk14.08.2019 (13:53)3 komentarze

AXN kręci drugi sezon polskiego serialu kryminalnego "Znaki"

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Znaki", produkowanego dla Sony Pictures Television, właściciela kanału AXN, przez ATM Grupa. Zdjęcia od sierpnia są realizowane w Górach Sowich.
Drugi sezon serialu "Znaki" w AXN
Drugi sezon serialu "Znaki" w AXN
"Znaki" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. Po latach od tajemniczego zabójstwa studentki, dochodzi do kolejnych zbrodni. W drugim sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Serial to gatunkowe połączenie kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.
Drugi sezon serialu AXN "Znaki" / Fot. AXN
Drugi sezon serialu AXN "Znaki" / Fot. AXN
W drugim sezonie ponownie grają m.in. Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Mirosław Kropielnicki, Michał Czernecki, Andrzej Mastalerz, Rafał Cieszyński, Helena Englert, Magdalena Żak i Paulina Gałązka. Serial reżyserują Jakub Miszczak i Monika Filipowicz. Za scenariusz drugiego sezonu odpowiadają Wojciech Miłoszewski, Błażej Przygodzki, Katarzyna Berenika Miszczuk i Marzena Podgórska.

Drugi sezon serialu AXN "Znaki" / Fot. AXN
Drugi sezon serialu AXN "Znaki" / Fot. AXN
Drugi sezon "Znaków" kontynuuje zaangażowanie AXN w produkcję wysokiej jakości seriali lokalnych, których fabuła skupia się na wyjątkowych historiach. Pierwszy sezon Znaków swoją premierę miał w październiku 2018 roku w AXN. W lipcu 2019 roku był emitowany również w telewizji Polsat.

Premiera drugiego sezonu planowana jest na 2020 r. w AXN.

W pierwszej połowie 2019 roku Sony Pictures Television ogłosiło początek zdjęć do drugiego sezonu serialu "Ultraviolet", innej produkcji oryginalnej AXN.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Niestety z całym szacunkiem dla AXN ale usuwam ten kanał z mojej listy za reklamy, które są co parę minut.
Uważam, że filmy mają bardzo dobre ale reklamy co 10 min to juz lekka przesada!
 9  
Jeśli już mam coś na AXN oglądam to jeśli sobie nagram. Znaki dobry serial natomiast Ultraviolet to drugi sezon sobie daruję.
Thomas Michael Shelby 16.08.2019 (7:47:47)
 3  
Jak dla mnie to jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat,fajnie że będzie drugi sezon . Fakt że axn z reklamami przesadza i filmy jedynie idzie nagrać a potem oglądać. Bezpośrednie oglądanie przy takiej ilości reklam tylko dla masochistów.
 2