Łukasz Szewczyk16.08.2019 (13:43)brak komentarzy

Nowy sezon "American Horror Story: 1984" we wrześniu na antenie FOX

Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi, a za oknami pojawia się coraz bardziej jesienna aura. Podobno strach rozgrzewa najlepiej, dlatego na zimniejsze wieczory FOX ma dla swoich widzów szykuje premierę serialu "American Horror Story: 1984".
American Horror Story: 1984
Fani porządnego strachu mogą zacząć zacierać ręce, bo już niedługo na ekranie FOX pojawi się mrożący krew w żyłach 9. sezon "American Horror Story". Tym razem podtytuł serii to "1984", co doskonale wpisuje się w obecną fascynację latami osiemdziesiątymi. Twórcy "American Horror Story" uwielbiają przecież cofać akcję w czasie, składając hołd minionym dekadom. A lata 80. to nie tylko Madonna i trwała ondulacja, ale także kultowe slashery, takie jak "Piątek trzynastego" (1980), "Koszmar z ulicy wiązów" (1984) czy "Halloween" - krwawe horrory, w których w niewyjaśnionych okolicznościach, po kolei giną główne postacie.
Ryan Murphy i Brad Falchuk są jak zwykle bardzo tajemniczy i nie chcą zdradzać zbyt wiele na temat nowej odsłony swojego dzieła, dlatego fanom horrorów pozostaje jedynie domyślać się, co czai się za rogiem. Czy American Horror Story: 1984 będzie miał postać slashera? Tego dowiemy się niebawem, ale jedno jest pewne - w nowej serii nie zabraknie klimatu lat 80. i mrocznej atmosfery.

Ciekawostką jest to, że w serialu w jedną z ról wcieli się Gus Kenworthy, amerykański narciarz dowolny, srebrny medalista igrzysk w Soczi i wicemistrz świata, jeden z nielicznych otwarcie homoseksualnych sportowców. W serialu wystąpią między innymi: Emma Roberts, Billie Lourd, Leslie Grossmann Cody Fern, Matthew Morrison, Gus Kenworthy.

Premiera serialu "American Horror Story: 1984" odbędzie się już w czwartek 19 września o godz. 23:00 tylko na FOX.