Łukasz Szewczyk16.08.2019 (14:12)2 komentarze

FOX pokazuje kolejne zdjęcia z 10. sezonu "The Walking Dead"

Do 7 października 2019 roku, gdy na kanale FOX zadebiutuje dziesiąta odsłona "The Walking Dead", pozostało coraz mniej czasu. W kolejnym tygodniu oczekiwania na nowe odcinki FOX udostępnia zdjęcia z serialu i podgrzewa atmosferę, ujawniając imię dziecka Rosity.
10 sezon The Walking Dead
Fani "The Walking Dead" nie mogą spać spokojnie. Od kilku tygodni stacja FOX karmi ich nowymi materiałami i ciekawostkami z najnowszej odsłony serialu. Nie inaczej jest i w tym tygodniu. Producentka wykonawcza i showrunnerka serialu Angela Kang zdradziła właśnie imię dziecka Rosity, które pojawi się w dziesiątym sezonie "The Walking Dead". Okazuje się, że w wyborze imienia dla dziewczynki pomogła wcielająca się w Rositę aktorka Christian Serratos. Imię Socorro (albo po prostu Coco), co po hiszpańsku oznacza "pomoc" lub "ratunek", od pokoleń było nadawane kobietom w rodzinie Serratos.
Aktor Josh McDermitt wyznał z kolei, że jego postać, Eugene, wciąż uwikłana w miłosny czworokąt pomiędzy Rositą, ojcem dziecka Siddiqiem i chłopakiem Rosity Gabrielem, odegra szczególną rolę w życiu Socorro.

Na nowych zdjęciach z 10. sezonu "The Walking Dead", które pokazał FOX, widzimy właśnie Rositę, Eugene'a i małą Coco

10 sezon serial "The Walking Dead" na antenie telewizji FOX / Fot. FOX
10 sezon serial "The Walking Dead" na antenie telewizji FOX / Fot. FOX
10 sezon serial "The Walking Dead" na antenie telewizji FOX / Fot. FOX
10 sezon serial "The Walking Dead" na antenie telewizji FOX / Fot. FOX
W dziesiątym sezonie "The Walking Dead"  akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha  Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.  
Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku... 

Komentarze (1 - 2 z 2)

No jasne, teraz to się zmieni w Dynastię i kolejne 10 sezonów przed nami hihi.
 4  
serial powinien się skończyć po 4 sezonie. teraz głupota sciga głupotę.
 7