Łukasz Szewczyk20.08.2019 (11:51)brak komentarzy

Foot Truck wprowadza piłkarskie audycje na żywo i podcasty

Piłkarski kanał "Foot Truck" poszerza swoją ofertę treści programowych o audycje na żywo.
Od poniedziałku do piątku, na kanale udostępniane będą programy live poświęcone rozgrywkom czołowych lig europejskich. Po emisji wszystkie będą również udostępniane w formie podcastu.
Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski - prowadzący piłkarski kanał „Foot Truck” / Fot. materiały prasowe
Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski - prowadzący piłkarski kanał „Foot Truck” / Fot. materiały prasowe
- Rosnące grono widzów "Foot Trucka" przyzwyczaiło się już do jakościowych i "insiderskich" treści, jakie im oferujemy na naszym kanale. Audycje na żywo to kolejny etap naszego rozwoju i jednocześnie pomysł, jakiego jeszcze nie było na polskim YouTube. Dzięki nim dostarczymy widzom aktualnych informacji na temat rozgrywek czołowych lig europejskich, okraszonych komentarzem na temat występów naszych kadrowiczów i nie tylko. Z kolei dzięki podcastom nasi widzowie będą mogli odsłuchać audycji w dowolnym miejscu i czasie - mówi Kuba Polkowski z kanału "Foot Truck".
Autorzy kanału "Foot Truck", Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski, poza publikacją regularnych odcinków na kanale, poprowadzą również podcast poświęcony ogólnie futbolowi co piątek.

W pozostałe dni tygodnia rozgrywki najsilniejszych lig Europy na żywo na YouTube skomentują eksperci. W poniedziałek zmaganiom w Serie A przyjrzą się Piotr Dumanowski i Dominik Guziak, we wtorek wyniki Bundesligi omówią Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak i Tomasz Urban, w środy o Premier League porozmawiają Michał Zachodny i Tomasz Zieliński, a w czwartek walką o tytuł mistrza hiszpańskiej La Liga zajmą się Marcin Gazda i Piotr Urban.

Audycje z cyklu "Foot Truck Live" będą realizowane w studio znajdującym się w siedzibie Abstra. W niektórych programach oprócz gospodarzy pojawią się również goście specjalni.

Audycje na żywo będą pojawiały się na kanale "Foot Truck" na Youtube od poniedziałku do czwartku, o godzinie 18:00. Piątkowy program będzie dostępny w formie podcastu na najpopularniejszych platformach audio, m.in. na iTunes, Soundcloud i Spotify, gdzie również będzie można znaleźć i odsłuchać każdy z pozostałych programów Foot Truck Live.