Łukasz Szewczyk20.08.2019 (12:00)3 komentarze

Mecze IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium

We wtorek i środę (20-21 sierpnia 2019 roku) pierwsze mecze IV rundy eliminacji do nowego sezonu Ligi Mistrzów UEFA. Transmisja wszystkich meczów na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w serwisach Polsat Sport Premium PPV.
Polsat Sport Premium
Tylko dwa mecze dzieli dwanaście zespołów od upragnionej fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Które z nich dołączą do 26 najlepszych klubów w Europie i będą rywalizować od września o prym na Starym Kontynencie, a które na pocieszenie zmierzą się w rozgrywkach Ligi Europy UEFA? Pierwsze spotkania IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA już we wtorek i środę, 20 i 21 sierpnia, rewanże tydzień później. Najciekawszy pojedynek zapowiada się w Nikozji, gdzie APOEL we wtorek będzie podejmować Ajax Amsterdam, półfinalistę ubiegłorocznej edycji rozgrywek. Ale nie można też zapomnieć o pozostałych meczach tego dnia, w których austriacki LASK zmierzy się z Club Brugge, a rumuńskie Cluj zagra z czeską Slavią Praga. Dzień później Olympiacos zagra z FK Krasnodar, szwajcarski Young Boys zmierzy się z Crveną Zvezdą, a Dinamo Zagrzeb podejmować będzie norweski Rosenborg.
Studio przedmeczowe we wtorek, 20 sierpnia już od godziny 19:00 na antenie Polsatu Sport Premium 1. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Roman Kołtoń, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek i Dariusz Dziekanowski. Przegląd prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra, a ciekawostki związane z drużynami wtorkowych spotkań zaprezentuje Szymon Rojek. Najciekawsze akcje w przerwie meczów oraz po końcowym gwizdku przeanalizują Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

Również w środę, 21 sierpnia, studio na antenie Polsatu Sport Premium 1 rozpocznie się o godzinie 19:00, a poprowadzi je Przemysław Iwańczyk. Wśród zaproszonych gości m.in. Roman Kołtoń i Dariusz Dziekanowski. Przegląd prasy i co o środowych meczach eliminacyjnych piszą fani w mediach społecznościowych przedstawi Aleksandra Szutenberg. Ciekawostki i porównania dotyczące meczów zaprezentuje widzom Szymon Rojek. Analizy najciekawszych akcji pomeczowych przedstawią Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk.


Plan transmisji:

Wtorek (20 sierpnia):
• godz. 19.00 Studio przedmeczowe
prowadząca: Paulina Chylewska
goście: Roman Kołtoń, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski
• godz. 20.15: CFR 1907 Cluj - Slavia Praga (Polsat Sport Premum 2)
komentarz: Cezary Kowalski i Paweł Golański
• godz. 20.15: LASK - Club Brugge (Polsat Sport Premium PPV 3)
komentarz: Tomasz Smokowski i Dariusz Kubicki
• godz. 20.50: APOEL - Ajax (Polsat Sport Premium 1)
komentarz: Bożydar Iwanow i Jacek Zieliński

Środa (21 sierpnia):
• godz. 19.00 Studio przedmeczowe
prowadzący: Przemysław Iwańczyk
• godz. 20.15 Young Boys - Crvena Zvezda (Polsat Sport Premum 2)
komentarz: Tomasz Włodarczyk i Dariusz Kubicki
• godz. 20.15: Dinamo Zagrzeb - Rosenborg (Polsat Sport Premium PPV 3)
komentarz: Tomasz Smokowski i Paweł Golański
• godz. 20.50: Olympiacos - Krasnodar (Polsat Sport Premium 1)
komentarz: Mateusz Borek i Artur Wichniarek

Komentarze (1 - 3 z 3)

Świetnie. Szkoda, że nie można było oglądać wybranych meczów III rundy. Ale i tak dobrze, że Polsat pokazuje wszystko od IV rundy. Kiedyś tak nie było.
Myślę, że dalej przejdą:
CFR Cluj
Club Brugge
Ajax Amsterdam
Young Boys
Dinamo Zagrzeb
Krasnodar
 6  
A Multimedia śpi w temacie Polsat Sport Premium. Teudno poszuka się innej kablowki.
 4  
W dupe niech sobie wsadza te kanały razem z tymi c+sport 3 i 4,w abonamencie można już tylko u nich pooglądać milion reklam, brawo polsat
 3