Łukasz Szewczyk21.08.2019 (13:32)brak komentarzy

Wrześniowe Wysokie Obcasy Extra z kuponami rabatowymi na zakupy w całej Polsce

Wywiad z aktorką Marią Dębską, miłość według Platona, sonda o współczesnych autorytetach oraz mity kobiecego orgazmu - to główne tematy wrześniowego numeru Wysokich Obcasach Extra. Wraz z nim czytelnicy otrzymają zniżki do 70% na zakupy w sklepach stacjonarnych i online.
Wysokie Obcasy Extra - nr 9.2019
Wysokie Obcasy Extra - nr 9.2019
Bohaterką okładki numeru jest Maria Dębska, którą od 13 września br. będzie można oglądać na dużym ekranie w filmie Michała Rosy "Piłsudski". Aktorka wciela się w nim w rolę Aleksandry Szczerbińskiej, kochanki Marszałka. Na łamach "Wysokich Obcasów Extra" Dębska opowiada Mai Staniszewskiej o kulisach pracy aktorskiej, o tym, jak nagrywała scenę gwałtu, dlaczego porzuciła grę na pianinie oraz co ją łączy z postacią graną w "Piłsudskim".
We wrześniowym wydaniu magazynu czytelnicy znajdą również rozmowę z dr. hab. Michałem Bilewiczem z Centrum Badań nad Uprzedzeniami o tym, co się stanie, jeśli ludzie zaczną mówić otwarcie o swojej tożsamości, a także wywiad z Katarzyną Bórawską, obrończynią Jakuba A., którego prokuratura oskarżyła o brutalne zamordowanie 10-letniej Kristiny z Mrowin. Z kolei psychoterapeutka i seksuolożka Agata Loewe opowiada o kobiecym orgazmie i radzi, jak odczuwać satysfakcję w łóżku, a filozof Marcin Jaranowski tłumaczy, na czym polega platońska teoria miłości.

Redakcja numeru zapytała również kobiety oraz mężczyzn w różnym wieku i różnych profesji o ich autorytety. Odpowiedzi udzielili m.in. emerytowana polonistka z Gdańska, inicjatorka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, 49-letni muzyk, poeta z Szalejowa Górnego i licealistka z Gdyni.

W weekend 19-21 września 2019 roku na czytelników "Wysokich Obcasów Extra" czekać będą zniżki do 70% na zakupy w sklepach stacjonarnych oraz online, a także w punktach usługowych w całej Polsce. Kupony Wielkiej Akcji Rabatowej znaleźć będzie można na łamach najnowszego numeru magazynu.

Wrześniowe wydanie "Wysokich Obcasów Extra" ukaże się na rynku jutro - w czwartek, 22 sierpnia 2019 roku w cenie 7,99 zł.

Wspiera je kampania promocyjna w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook) oraz w prasie ("Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki, "Polityka"). Działania reklamowe przygotował zespół marketingu "Wysokich Obcasów".