Łukasz Szewczyk21.08.2019 (14:12)brak komentarzy

Adam Zdrójkowski współprowadzącym 10 edycję "The Voice of Poland" w TVP2

Adam Zdrójkowski kolejnym prowadzącym muzycznego talent-show "The Voice of Poland 10", który od września będzie można oglądać na antenie TVP2.
Prowadzący "The Voice of Poland 10"
Prowadzący "The Voice of Poland 10"
Adam Zdrójkowski będzie współprowadził dziesiątą, jubileuszową edycję "The Voice of Poland". - Wszystko wskazuje na to, że ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego a nie dziecko, skoro dostałem możliwość współprowadzenia jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Mega się cieszę z tego powodu, choć wymagania są bardzo wysokie. Na szczęście mogę liczyć na mojego serialowego brata z "rodzinka.pl", którego gra Maciej Musiał. Nie dość, że zna " The Voice" jak własną kieszeń, to w dodatku będę miał z kogo żartować, jak to się dzieje w serialu - śmieje się Adam Zdrójkowski. - Nie można też zapomnieć o Tomku Kammelu - mam nadzieję, że zdradzi mi kilka tajników pracy prezentera, które pomogą mi stanąć na wysokości zadania - dodaje młody aktor, który pojawi się w roli współprowadzącego w drugim etapie programu - Bitwach.
W jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2, zobaczymy także ukochaną aktora - Wiktorię Gąsiewską, z którą Adam, kilka miesięcy temu, wygrał pierwszą edycję tanecznego show "Dance, Dance, Dance".

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska w programie "Dance, dance, dance"
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska w programie "Dance, dance, dance"
Wiktoria i Adam przemierzą setki kilometrów, żeby wręczyć zaproszenia do udziału w dziesiątej edycji "The Voice of Poland" utalentowanym wokalistom z całej Polski. Aktora zobaczymy także w odcinkach na żywo jubileuszowej edycji muzycznego show.

Przypomnijmy, że Adam Zdrójkowski współprowadził pierwszą edycję "The Voice Kids", którą na początku 2018 roku wygrała Roksana Węgiel.

Premiera dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" 7 września 2019 roku na antenie TVP2.