Łukasz Szewczyk22.08.2019 (13:27)brak komentarzy

Nowy sezon sportów zimowych, żużel, Puchar Niemiec, tenis, Formuła E - jesień w Eurosport

Jesień na antenie Eurosportu zdominują sporty zimowe na czele ze skokami narciarskimi, biathlonem, narciarstwem alpejskim i biegami narciarskimi. Nie zabraknie także innych dyscyplin sportowych.
Kamil Stoch / Fot. Eurosport Getty Images
Kamil Stoch / Fot. Eurosport Getty Images
Od początku września widzów Eurosportu czekają emocje związane z końcowymi rozstrzygnięciami w US Open. W turnieju rozgrywanym na legendarnym nowojorskim Flushing Meadows wystąpią polskie nadzieje tenisa: Iga Świątek, Magda Linette i Hubert Hurkacz. W tym samym czasie w Hiszpanii odbywać się będą decydujące etapy Vuelty, w której o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji generalnej walczyć będzie Rafał Majka. Oba te wydarzenia będzie można obejrzeć na żywo wyłącznie w Eurosporcie oraz Eurosport Playerze - największej sportowej platformie OTT w Europie.
Sportowa zima rozpocznie się już w październiku wraz ze startem Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, który Eurosport pokazuje na wyłączność. To, co najbardziej pasjonuje polskich kibiców, czyli Puchar Świata w skokach narciarskich, wróci na antenę Eurosportu w listopadzie, ale jeszcze we wrześniu i październiku widzów czekają decydujące konkursy Letniego Grand Prix. Tylko w Eurosporcie widzowie zobaczą wszystkie konkursy, ale także kwalifikacje do nich oraz specjalne studia z udziałem komentatorów i ekspertów stacji. Przez cały sezon na zawodach obecni będą reporterzy kanału, którzy przeprowadzą wywiady z polskimi i zagranicznymi gwiazdami. W ramówce znajdą się naturalnie obszerne relacje na żywo z biathlonu, biegów narciarskich, kombinacji norweskiej i czy saneczkarstwa. Tylko w Eurosporcie widzowie mogą emocjonować się wszystkimi najważniejszymi dyscyplinami zimowymi z komentarzami ekspertów.

Nim jednak w domach polskich kibiców ponownie zagoszczą gwiazdy sportów zimowych, Eurosport zaprosi widzów na mecze Pucharu Niemiec z udziałem m.in. Bayernu Monachium i Borussii Dortmund, emocjonujące wyścig kolarskie, jak również prestiżowe turnieje snookerowe. Gratką dla fanów sportów motorowych będzie finałowa runda zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu, która zostanie rozegrana na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Już w listopadzie na piękne uliczne trasy położone w najwspanialszych metropoliach świata wrócą kierowcy rywalizujący w Formule E - pasjonującej serii wyścigów bolidów elektrycznych.