Łukasz Szewczyk22.08.2019 (13:47)4 komentarze

Edyta Górniak robi prawo jazdy. Nowe reality-show "My Way" jesienią w TVN

Przepisy ruchu drogowego, niebezpieczne sytuacje na ulicach, nerwowi kierowcy i surowi trenerzy doskonalenia techniki jazdy, a w centrum ona - Edyta Górniak. Diva polskiej muzyki zdecydowała się zostać bardzo dobrym kierowcą pod okiem kamer TVN
Edyta Górniak
Po latach podróżowania na miejscu dla pasażera, wspierana przez syna Allana, Edyta Górniak postanowiła sama siąść za kierownicą. Zanim jednak nastąpi ten przełomowy moment w jej życiu, czeka ją nauka skomplikowanych przepisów drogowych, a następnie "walka o przeżycie" na warszawskich drogach. A kierowcy ze stolicy - jak wiadomo - nie zawsze należą do najbardziej wyrozumiałych. Jak wrażliwa artystka poradzi sobie na ulicach miejskiej dżungli?

Nie będzie sama. W przygotowaniach do egzaminu, gwiazdę wspierać będą przebojowi trenerzy Skoda Auto Safety, którzy natychmiast zareagują i pomogą jej w każdej trudnej sytuacji. To nie wszystkie niespodzianki, jakie producenci programu przygotowali dla Edyty. Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych - to tylko niektóre z "atrakcji", z którymi będzie musiała się zmierzyć popularna piosenkarka. Czy wyjdzie z nich obronną ręką?

Na koniec w ramach podziękowania za trud i cierpliwość Edyta zabierze jednego z nauczycieli na swój koncert - gdzieś w Polsce.
Program "My Way" w środy o godzinie 21.30 (od 30 października) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A kto bedzie to z nia ogladal??po co to komu??
 11  
telewizja zjada własny ogon.
Dla kogo tak proste, głupie programy ?
Dobrze ze VOD rozwija się u Nas coraz szybciej.
Brakuje tylko coś na wzór ESPN+
 4  
Wszystkie programy tvnu kpią z inteligencji widzów.Dno i2 metry mułu.
 5  
My Way to może zaśpiewać Frank Sinatra :)) a nie jakaś celebrutka Górniak ...
 5