Łukasz Szewczyk22.08.2019 (14:07)2 komentarze

"Starsza pani musi fiknąć". Znani z rodzicami w nowym reality-show TVN

Ona pierwsza pokazała ci księżyc... A ty jej? Nurkowanie z rekinami, terenowa jazda po największych wydmach na świecie, szalony sandboarding, skoki do wodnych jaskiń czy safari w otwartym samochodzie to tylko kilka przykładów atrakcji, jakie dorosłe już dzieci przygotują dla swoich rodziców.
"Starsza pani musi fiknąć". Znani z rodzicami w nowym reality-show TVN
Nowy program TVN "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem.
Bohaterami programu będą: Joanna Krupa z mamą, Dawid Kwiatkowski z mamą, Andrzej Piaseczny z mamą, Anna Dereszowska z tatą, Joanna Jędrzejczyk z mamą, Tomasz Szczepanik z mamą, Paweł Fajdek z tatą oraz Magda Gessler z synem Tomaszem Mullerem.

Pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.

Taka wyprawa, sam na sam w egzotykę, pozwoli także uciec od pędu życia, zgiełku, problemów i nadmiaru obowiązków. Uczestnicy będą mogli spędzić ze sobą czas, którego mają dla siebie za mało w codziennym życiu. Niekiedy brakuje go na długie rozmowy, na wyjaśnienie sobie niezałatwionych spraw czy po prostu na przebywanie w swoim towarzystwie. Tych kilka wspólnie spędzonych dni pozwoli im pogłębić wzajemne relacje i powiedzieć sobie wszystko to, co dotychczas odkładali na później.

Premierowe odcinki reality-show "Starsza Pani musi fiknąć" w środę o godz. 21.30 (od 4 września 2019 roku).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Poziom programu godny tvnu...
 1  
Już samo zdjęcie do newsa odstrasza od tego programu.
 2