Łukasz Szewczyk22.08.2019 (14:35)brak komentarzy

Filmowa jesień z Telewizją Metro

Niezapomniana podróż po świecie kina przeniesie widzów telewizji Metro do najlepszych produkcji wszech czasów, a ich bohaterowie ponownie dostarczą gorących emocji. Ofertę stacji uzupełnią również współczesne seriale, dokumenty oraz programy rozrywkowe.
Telewizja METRO
Tej jesieni widzowie Telewizji Metro mogą liczyć na wzbogaconą ofertę propozycji filmowych. Wśród wrześniowych propozycji stacji znajdzie się "Szeregowiec Ryan", w którym kapitan Miller (Tom Hanks) podejmie się niebezpiecznej misji znalezienia i ocalenia jednego człowieka - szeregowca Jamesa Ryana (Matt Damon). Widzowie będą mogli zobaczyć także historię skazanego przez sąd wojskowy generała Irwina (Robert Redford) w filmie "Ostatni bastion" oraz wstrząsającą opowieść z Nicolasem Cage'm w roli głównej ("World Trade Center"), która odsłoni kulisy pracy służb tuż po najsłynniejszym zamachu terrorystycznym w USA. We "Włoskiej robocie" widzowie poznają grupę ekskluzywnych złodziei. Kiedy ich akcja zakończy się sukcesem, jeden z nich będzie próbował wyeliminować resztę. Czy uda mu się zgarnąć cały łup? Stacja pokaże również "Zieloną strefę" z Mattem Damonem, dramat "Był sobie chłopiec" z Hugh Grantem oraz thriller polityczny "Tłumaczka" z Nicole Kidman w roli głównej.
Filmowy będzie także październik. W filmie "Kolekcjoner" z Ashley Judd i Morganem Freemanem poznamy historię kobiety próbującej uwolnić się z rąk psychopatycznego porywacza, natomiast "Kandydat" przeniesie nas do 1991 roku, kiedy zostaje porwana grupa marines. Co się stanie kilka lat później, gdy jedna z ofiar będzie kandydować na wiceprezydenta USA? W "Strzelcu" były członek korpusu marines zostaje poproszony o ochronę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Czy służba na rzecz państwa pozwoli mu zapomnieć o nieudanej, tajnej misji sprzed lat?

Na piątkowe wieczory Metro przygotowało coś specjalnego dla fanów filmów grozy. Na antenie wyemitowane zostaną horrory. Wśród nich nie zabraknie takich propozycji, jak: "Wrota zaświatów", "Noc oczyszczenia", "Jako w piekle tak i na ziemi" oraz "Ziemia żywych trupów".

Jesień w telewizji Metro to również serie dokumentalne, które wstrząsają bardziej niż niejedne z fikcyjnych historii. Sympatycy tego rodzaju programów staną przed wyzwaniem wyboru pomiędzy serią "Nie do uwierzenia!", a poniedziałkowymi podróżami do przeszłości i zapisami jednych z najbardziej dramatycznych klęsk w dziejach ludzkości, takimi jak "Strefa Czarnobyl", "Fukushima - krajobraz po katastrofie", czy "Katastrofa w Zatoce Meksykańskiej - wyścig z czasem".