Łukasz Szewczyk22.08.2019 (14:59)2 komentarze

Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet na sportowych antenach Polsatu

W piątek (23 sierpnia 2019 roku) rozpocznie się jedna z najważniejszych imprez dla Reprezentantek Polski w tym sezonie - Mistrzostwa Europy kobiet. Turniej będzie rozgrywany na Węgrzech, Słowacji oraz w Turcji i w Polsce. Transmisja wszystkich meczów ME wyłącznie na sportowych antenach Polsatu.
Siatkówka
W fazie grupowej podopieczne Jacka Nawrockiego jako gospodynie zmierzą się w łódzkiej Atlas Arenie z Słowenią, Portugalią, Ukrainą, Belgią i Włochami. Odradzająca się Reprezentacja Polski niesiona wsparciem kibiców, po bardzo dobrym występie w Final Six Ligi Narodów, oraz zaciętych bojach w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich, na pewno da z siebie wszystko. Pierwsze spotkanie ze Słowenią, już w piątek, 23 sierpnia, o godzinie 20:30 na antenie Polsatu Sport. Finał turnieju 8 września w tureckiej Ankarze

Wszystkie mecze Polek oraz pozostałe spotkania "grupy polskiej" skomentują Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz. Relacje reporterskie przygotuje Marcin Lepa. Pozostałe mecze turnieju skomentują m.in. Tomasz Wójtowicz, Ireneusz Mazur, Krzysztof Wanio i Adam Romański.
Godzinę przed każdym meczem Reprezentacji Polski rozpocznie się studio przedmeczowe, które poprowadzą Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio, a gośćmi będą Joanna Kaczor, była Reprezentantka Polski, brązowa medalistka Mistrzostw Europy z 2009 roku, oraz Łukasz Kadziewicz, były Reprezentant Polski w siatkówce, srebrny medalista Mistrzostwa Świata.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Mecze Polek również w TVP, ale tutaj nigdy o tym nie przeczytacie.
 8  
Bojkotuję pisowską TVP
 1