Łukasz Szewczyk23.08.2019 (7:47)brak komentarzy

Krzysztof Ibisz poprowadzi finały Ultraligi w Polsat Games

Nadchodzi czas rozstrzygnięć. Najlepsze zespoły zmierzą się w finałach drugiego sezonu Ultraligi.
Krzysztof Ibisz gospodarzem finałów Ultraligi / Fot. Polsat Games
Krzysztof Ibisz gospodarzem finałów Ultraligi / Fot. Polsat Games
Podczas fazy finałowej, Krzysztof Ibisz będzie zapowiadać poszczególne spotkania oraz przeprowadzi wybrane wywiady pomeczowe. We wtorek (27 sierpnia, godz. 17.00) w warszawskim studiu stacji odbędzie się tzw. "mały finał", w którym devils.one zmierzy się z Illuminar Gaming. Zwycięzca tego meczu awansuje do finału gdzie w środę (28 września, godz. 17.00) zmierzy się z Rogue Esports Club ( Oba spotkania finałowe zostaną rozegrane w systemie best of 5, czyli do trzech wygranych. Dwie najlepsze drużyny Ultraligi będą reprezentować Polskę na europejskim turnieju EU Masters.
- Ogromną radość sprawia nam docieranie się światów esportu i szeroko pojętego showbiznesu, a Krzysztof Ibisz otwierający finały Ultraligi będzie idealnym podsumowaniem drogi, którą przeszliśmy od startu Ultraligi. Scena esportowa potrzebuje kooperacji udowadniających, że transmisje esportowe nie są zamkniętą rozrywką na wyłączność dla entuzjastów gier komputerowych, a miejscem gdzie prawdziwe sportowe emocje spotykają się z największym rozrywkowym fenomenem XXI wieku. Cieszymy się na możliwość współpracy z tak uznaną osobą i jednocześnie dołożymy wszelkich starań, żeby z sezonu na sezon podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej - mówi Bartosz Pawlik, dyrektor Polsat Games.

Ultraliga to profesjonalne, esportowe rozgrywki w grę League of Legends transmitowane na telewizyjnej antenie Polsat Games i w Internecie. Ultraliga jest jedną z 8 lig regionalnych oficjalnie współpracujących z Riot Games, właścicielem gry League of Legends. Dzięki temu drużyny walczą nie tylko o nagrody pieniężne z puli 100 000 PLN, ale także o awans do europejskich rozgrywek European Masters.