Łukasz Szewczyk24.08.2019 (15:35)6 komentarzy

Jesień 2019 w TVP Seriale

Na jesień TVP Seriale szykujemy dla widzów nowe wątki, pojawią się na ekranach nowe postacie oraz zaskakujące zwroty akcji.
W jesiennej ofercie TVP Seriale, pojawią się nowe sezony cenionych produkcji Telewizji Polskiej, takich jak "Ojciec Mateusz", "Rodzinka.pl", "Komisarz Alex", "O mnie się nie martw", "Echo serca", "Na dobre i na złe", "Na sygnale", "Dziewczyny ze Lwowa", czy "Wojenne dziewczyny".
Antena nie zapomni o klasyce polskiego serialu. W jesiennej ramówce pojawią się kultowe seriale, które od lat cieszą się powodzeniem licznej, wielopokoleniowej widowni. Tym razem, widzowie będą mogli przypomnieć sobie losy bohaterów seriali: "W labiryncie", "Janosik", "Alternatywy 4", "Kolumbowie", "Matki, żony i kochanki", "Siedem życzeń", "Daleko od szosy", "07 zgłoś się", "Dom", "U Pana Boga w ogródku" oraz "Tygrysy Europy".

Wieczorne i nocne pasma wypełni sensacja i seriale wojenne, m.in.: "Czas honoru", "Strażacy", "Ekstradycja", "Pitbull", "Oficer", "Oficerowie", "Trzeci oficer".

Komentarze (1 - 6 z 6)

Puszczanie w kółko kultowych seriali zrobi się z nich flaki z olejem, polskie kultowe seriale powinno się powtarzać raz na 5lat. I tyle w temacie
 0  
Puszczanie w kółko kultowych seriali zrobi się z nich flaki z olejem, polskie kultowe seriale powinno się powtarzać raz na 5lat. I tyle w temacie
Mylisz się, widzowie sami domagają się powtórek. Zobacz jak dużą widownie ma ten kanał pomimo że nie jest ogólnodostępny.
Kevin co roku leci w Polsacie o tej samej porze a i tak ma największą widownie. Raz tylko Polsat nie nadał tego filmu w Wigilię i to był błąd (widzowie zawiedzeni). Tak więc tradycja i konsekwencja robią swoje.
 3  
Sam często oglądam Ranczo. Chociaż 130 odcinków leci w formie zapętlonej. Zapychacz który się nie nudzi i alternatywa dla słabych premier na innych kanałach
 3  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Ten kanał powinien nosić nazwę TVP Ranczo, bo ilekroć włączę go na kilka sekund, to akurat leci ten serial. Poza tym - musiałoby mnie chyba p.jebać, żeby oglądać w SD odcinki seriali, które na Jedynce i Dwójce, czy w aplikacji VoD TVP mogę obejrzeć w HD. Zwłaszcza, że i część tych starych seriali zostało odrestaurowanych cyfrowo. Pozdrawiam debili, który w XXI wieku jarają się pikselizą. I tyle w temacie - czekam na lawinę minusów.
Dość już mam powtórek Rancza 26.08.2019 (20:57:56)
 0  
Miało być oczywiście "pikselozą", ale palec mi się omsknął.
Dość już mam powtórek Rancza 26.08.2019 (21:27:07)
 0  
Swego czasu pojawiły się w sieci plotki, że ma powstać III sezon serialu Matki, Żony i Kochanki, czy coś wiadomo?
 0