Łukasz Szewczyk24.08.2019 (15:52)4 komentarze

Jesienna ramówka Radia Zet. Nowymi głosami Tomasz Kammel i Robert Karpowicz

Nowe głosy, nowe audycje i spełnione marzenia - w poniedziałek (2 września 2019 roku) rusza jesienna ramówka Radia Zet.
Jesienna ramówka Radia Zet. Nowymi głosami Tomasz Kammel i Robert Karpowicz
Jesienią na antenie Radia Zet pojawi się Tomasz Kammel, który zostanie głosem i gospodarzem "Loterii marzeń". Ponadto, poprowadzi audycję poradnikową "Kammel Czanel", w której podzieli się swoim bogatym doświadczeniem i doradzi słuchaczom, jak odnaleźć się w mniej lub bardziej oczywistych sytuacjach. Na antenie Radia ZET we wtorki i czwartki po 12.00.
Do zespołu "Dzień dobry bardzo" dołączy Robert Karpowicz. Wraz z Agnieszką Kołodziejską i Marcinem Sońtą poprowadzi audycję codziennie od poniedziałku do piątku między 6.00 a 10.00. W porannym paśmie nie zabraknie również Kamila Nosela i jego wkrętów.

Między 10.00 a 14.00 przed mikrofonem zasiądzie Michał Korościel. Poprowadzi pasmo "Siła muzyki". Na "Uważam ZET" (14.00-18.00) tradycyjnie zaprosi duet Ewelina Pacyna-Damian Michałowski. W każdy piątek po 12.00 na antenie pojawi się Grażyna Torbicka i jej "Kocham cię kino". Gospodarzem wieczornego pasma "Siła muzyki" (18.00-21.00) będzie Mateusz Ptaszyński.

Po 21.00 na antenę Radia ZET wracają dwugodzinne audycje autorskie. W poniedziałki "Coolturalny wieczór" Tomasza Kasprzyka, we wtorki "NieZŁY pacjent" Michała Figurskiego, w środy "ZET jak związki" - nowy program Beaty Tadli o relacjach międzyludzkich, w czwartki "Halo ZET" Justyny Dżbik-Kluge, natomiast w piątki Marcin Wojciechowski zaprosi na "ZET na punkcie muzyki".

Nocne pasmo stacji między 23.00 a 2.00 poprowadzi Hubert Radzikowski.

W sobotnie i niedzielne poranki między 6.00 a 10.00 słuchaczy budzić będzie Marcin Łukasik. Weekendy w Radiu ZET to również autorskie audycje Beaty Tadli "To właśnie weekend" (sobota, 10.00-13.00), "Lista przebojów Radia ZET" z Marcinem Wojciechowskim (sobota, 17.00-20.00), "Mapa świata" Tomasza Michniewicza (niedziela, 10.00-13.00), wywiady Szymona Majewskiego "Nie mam pytań" (niedziela, 19.00-21.00), czy "Sportowy finał tygodnia" Marcina Powidła i Krzysztofa Sendeckiego (niedziela, 21.00-23.00). Pasma "Weekend z Radiem ZET" (sobota-niedziela, 13.00-17.00) poprowadzi Adrian Nowak.

W jesiennej ramówce nie zabraknie codziennych rozmów Beaty Lubeckiej. "Gość Radia ZET" od poniedziałku do piątku po 8.00. W weekend z kolei polityczno-społeczne rozmowy Radia ZET poprowadzą, na zmianę, Joanna Komolka i Łukasz Konarski. Poza tym, jak zawsze, najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata.

Komentarze (1 - 4 z 4)

"Jesienią na antenie Radia Zet pojawi się Tomasz Kammel, który zostanie głosem i gospodarzem "Loterii marzeń". Ponadto, poprowadzi audycję poradnikową "Kammel Czanel", w której podzieli się swoim bogatym doświadczeniem i doradzi słuchaczom, jak odnaleźć się w mniej lub bardziej oczywistych sytuacjach."

.... czyżby dwie kolejne dwie audycje o niczym, z jakimś plastikowym trefnisiem, loterią i reklamami ? Fajowo, że ZET oraz RMF MF zawojowały Polskę w swej paździerzowej tandecie. :)
 10  
Ja tych trzech literówek nie słucha już chyba z 10-15 lat. I nic na razie nie wskazuje, żebym zaczął słuchać. Dla mnie liczą się stacje regionalne. Tego jeszcze da się słuchać.
 29  
Już nie mogę się doczekać co nudnego zaproponuje Rmf fm swoim słuchaczom? Tą samą ramówke 10 rok z rzędu. Ludzie słuchający tej stacji muszą być na prawdę nudni. W Zetce przynajmniej coś się dzieje. I za chwilę pewnie masa komentarzy na mój temat
 0  
Jak wy odróżniacie RMF od Zet poza zajawkami? Dla mnie to ten sam chłam tekstowo-muzyczny gdzie byle gimbus ma w telefonie więcej kawałków niż oni nadają przez miesiąc.
 1