Łukasz Szewczyk24.08.2019 (17:02)1 komentarz

Nowe sezony sprawdzonych hitów jesienią w HGTV Home & Garden

Spektakularne metamorfozy wnętrz, magiczne ogrody, świat niesamowitych domów i mieszkań - taka będzie jesień na antenie HGTV Home & Garden
Dorota Szelągowska / Fot. TVN Discovery Polska
Dorota Szelągowska / Fot. TVN Discovery Polska
Na antenę powracają "Domowe rewolucje" Doroty Szelągowskiej. W czwartym sezonie programu zajmie się mieszkaniami kolejnych szczęśliwców. Projektantka zmieni kuchnię w wymarzoną sypialnię dla mamy dwóch chłopców, przekształci stary dom jednorodzinny w przestrzeń pełną elegancji i pomoże młodym narzeczonym przygotować miejsce idealne dla zakochanych planujących wspólną przyszłość. Przerabiając 27-metrową kawalerkę na maksymalnie funkcjonalny dom dla samotnej matki i jej dorastającego syna, udowodni, że tym, co może nas ograniczać, jest jedynie nasza wyobraźnia.
Jesienią na antenie HGTV to także piąty sezon programu "Zgłoś remont". Widzowie HGTV ponownie oddadzą do remontu wnętrza swoich domów. Prowadzący Krzysztof Miruć sprawdza ich potrzeby, budżet, jakim dysponują, i zabiera się do pracy. Czasem nie jest łatwo. Niektórzy bohaterowie mają swoje zdanie na każdy temat i ciężko przekonać ich do nowych wnętrzarskich rozwiązań.

Na antenę kanału wraca także "House Hunters - Poszukiwacze domów". Maciej Mindak, Konrad Łaszewski i Karolina Szwarc z zamkniętymi oczami potrafią znaleźć odpowiednie lokum dla każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Niezależnie czy to Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Katowice, Rybnik, czy okolice Warszawy.. W każdym odcinku uczestnicy programu mogą wybierać między trzema przedstawionymi przez agentów propozycjami. Program to także bezcenne źródło informacji dla wszystkich tych, którzy planują zakup wymarzonego domu.

Stacje kontynuuje także emisję programu "Nowa Maja w ogrodzie". Jesienią na widzów czeka także "Polowanie na ogród". Dominik Strzelec jest ogrodnikiem z pasją i niespożytą energią. Potrafi zmienić niewielkie przydomowe przestrzenie w pełne harmonii i magii zielone miejsca. Prowadzący wraz ze swoją ekipą zainspiruje oraz nauczy widzów jak dbać o zieleń.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Odkąd kanał zmienił nazwę z Meteo na HGTV to niestety jest kupe giówna w programie. Same amerykańskie seriale. Nic ciekawego.
Uważam że powinien spowrotem wrócić kanał TVN METEO jako osobny pogodowy kanał bo ten to SYF...
 0