Łukasz Szewczyk24.08.2019 (17:24)1 komentarz

Wysyp polskich nowości jesienią w Travel Channel

Travel Channel jesienią 2019 roku zabierze widzów na wyjątkową wyprawę po całym świecie oraz pokaże fascynujące historie ludzi z pasją.
Martyna Wojciechowska
Ambasadorka kanału Travel Channel Martyna Wojciechowska już jesienią wprowadzi widzów w świat współczesnych tematów związanych z ekologią. W nowym programie "na ratunek planecie" dziennikarka poruszy m.in. ważną kwestię ocieplania klimatu i konsekwencji tego zjawiska. Zajmie się problemem wymierania raf koralowych, zanieczyszczenia plaż i wód oraz kurczenia się lasów - zielonych płuc Ziemi.
Czy wiesz, że małe słoniątka ssą swoją trąbę, tak jak dzieci kciuk? Zebra jest biała w czarne paski, czy może czarna w białe paski? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą gospodarze premierowego cyklu "Czy wiesz, że..." - Hela i Szymek. Młodzi prowadzący wybiorą się do Johannesburga, gdzie poznają miejscową ludność, kulturę i... dzikie zwierzęta. Podzielą się z widzami masą fascynujących ciekawostek oraz nietypowych faktów. W końcu dziecięca wrażliwość, ciekawość świata i skłonność do zadawania pytań nie mają sobie równych! Pełen humoru i ciepła program to idealna propozycja dla całej rodziny.

Kolejna nowość to seria "Przetrwać na Alasce". Szymon Walkiewicz - wielbiciel dzikich wypraw i samotnego podróżowania - zabierze widzów w ekstremalną podróż na Alaskę! Dotrze do najdalszych i trudno dostępnych zakątków tego rejonu, aby przeżyć prawdziwą przygodę. Widzowie zobaczą m.in. jak w temperaturze sięgającej minus dwudziestu stopni uczy się panować nad sforą psów. Prowadzący odwiedzi też Slaven - miejsce pamiętające czasy poszukiwaczy złota - oraz Barrow, czyli najbardziej wysuniętą na północ osadę USA.

Jesienną nowością będą także "Chiny według Jarka Nowaka". Antropolog i podróżnik znany widzom z programu "Szokujące potrawy", wybierze się w podróż po Chinach i na nowo odkryje jedną z najstarszych cywilizacji świata. Razem z prowadzącym widzowie zagłębią się w zaułki muru chińskiego, wybiera się na targ, by skosztować lokalnych dań i udadzą się na trekking przez Wąwóz Skaczącego Smoka.

Jesień w Travel Channel to także kontynuacje. W nowej serii "Niezwykłe Stany Prokopa" dziennikarz ponownie wyrusza w podróż po Ameryce. Tym razem wraz ze swoim operatorem - tajemniczym Bebkiem - wybiorą się na wschodnie wybrzeże USA. Odwiedzą atrakcje Ohio, zobaczą Cleveland, zakręcą się pod Białym Domem i zabawią na ulicach Nowego Jorku.

Po sukcesie pierwszej serii "No to lecę!", widzowie Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardesy i stewardzi zdradzą nam tajniki swojej pracy oraz zabiorą w ulubione miejsca! Tym razem wybierzemy się do Kraju Kwitnącej Wiśni, przejdziemy się ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami.

Widzowie zobaczą także premierowe odcinki serii "Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń", "Porada na wakacje", "Jestem z Polski" oraz "Święte miejsca"

Komentarze (1 - 1 z 1)

A co z 'no to lecę' ?
 2