Łukasz Szewczyk25.08.2019 (22:13)brak komentarzy

Premierowa jesień w Player.pl. Więcej treści VR

Jaka będzie jesień 2019 na platformie Playera.pl?
Premierowa jesień w Player.pl. Więcej treści VR
Tej jesieni użytkowników player.pl czeka ekskluzywny dostęp do premier tego sezonu aż siedem dni przed emisją w telewizji. W tej formule będzie można oglądać zarówno programy rozrywkowe i seriale z anteny głównej, jak i nowości oraz lubiane formaty z kanałów tematycznych grupy TVN Discovery Polska. Użytkownicy platformy dostaną przedpremierowy dostęp m.in. do najnowszych odcinków "Kuchennych rewolucji", "Mam Talent!", "MasterChefa", "Big Brothera" czy "Zakochanych po uszy".
Wcześniej niż w telewizji player.pl pokaże także dwa najnowsze seriale TVN "39 i pół tygodnia" oraz "Motyw" - obie produkcje to prawdziwa plejada polskich gwiazd. Już teraz w serwisie dostępny jest drugi sezon serialu "Pod powierzchnią", a pod koniec sierpnia przedpremierowo - na aż 7 dni przed emisją w TV - pojawi się także nowa seria hitu zeszłego roku - "Pułapki". To nie wszystko. Specjalnie dla fanów komisarza Czarnego i użytkowników player.pl powstaje też specjalna gra interaktywna, dzięki której widzowie sami będą mogli decydować o losach bohaterów. Premiera materiału już niedługo na YouTube TVN.

Player.pl rozwija także produkcje własne. Pod koniec roku będzie można śledzić dalsze losy bezkompromisowej Chyłki. Serial stworzony specjalnie z myślą o platformie, z genialną Magdaleną Cielecką w roli głównej, powraca z drugim sezonem. Serwis tworzy także nowe oryginalne formaty, które ukażą się niebawem!

Użytkownicy player.pl mają także dostęp do programów VR, w tym treści Discovery tworzonych w tej technologii. Biblioteka składa się m.in. ze specjalnych odcinków najpopularniejszych formatów rozrywkowych - w tym "Pogromców mitów", "Gorączki złota", czy "Najniebezpieczniejszego zawodu świata" - emocjonujących programów sportowych, przepięknych relacji podróżniczych oraz produkcji dokumentalnych ukazujących fascynujący i niebezpieczny świat zwierząt. Już niedługo do oferty VR dołączy także specjalny odcinek uwielbianego programu Martyny Wojciechowskiej - "Kobieta na krańcu świata".

Już w październiku player.pl wzbogaci się również o bibliotekę najlepszych treści motoryzacyjnych - "Motortrend".