Łukasz Szewczyk25.08.2019 (22:16)4 komentarze

Jesień 2019 w TVP VOD

Jesienią w TVP VOD pojawią się najnowsze produkcje telewizyjne, takie jak "Czar Par", "Wkręceni w randkę", "Synowe i teściowe" oraz kontynuacje ulubionych programów i seriali.
Jesień 2019 w TVP VOD
W jesiennej ramówce po przerwie VOD zaprasza na nowe odcinki "Wojennych dziewczyn". W trzecim sezonie znów zobaczymy trzy dzielne młode kobiety - Irkę, Ewkę i Marysię oraz nowych bohaterów, których zagrają m.in. Robert Gonera, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Marcin Korcz. Kolejne młode bohaterki, które wrócą do TVP VOD we wrześniu to "Dziewczyny ze Lwowa". W czwartym sezonie pojawią się wątki kryminalne ponieważ przyjaciółki z Ukrainy weszły w kontakt ze środowiskiem przestępczym. Do obsady serialu dołączyła Paulina Gałązka, która zastąpiła Agnieszkę Sienkiewicz. W nowych odcinkach w roli młodego adwokata zobaczmy też Michała Mikołajczaka.
Na stronie internetowej TVP będzie można zobaczyć również nowe programy rozrywkowe Telewizji Polskiej: "Czar par", "Teściowe i synowe", "Wkręceni w randkę" oraz "Najgorszy kucharz". Reaktywowany po 23 latach teleturniej "Czar par" poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. Dla fanów teleturnieju przygotowaliśmy niespodziankę! Już wkrótce na platformie będzie można oglądać odcinki poprzednich edycji teleturnieju "Czar par" zrealizowane w latach 1993-1996.

Jesienią do TVP VOD powrócą popularne tytuły: "Echo serca", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex". Tradycyjnie będzie można śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "M jak Miłość", "Klan", "Barwy szczęścia", "Rodzinka.pl", "Na dobre i na złe", "Leśniczówka", "Na sygnale" i "O mnie się nie martw". Nie zabraknie również kolejnych odcinków popularnego serialu historycznego "Korona Królów".

Podczas gdy "Rodzinka.pl" i "O mnie się nie martw" zmieniają godziny swoich emisji na antenach TVP, w portalu TVP VOD przedpremierowe odcinki będzie można oglądać niezmiennie na tydzień przed emisją.

Widzowie mogą oglądać też kolejne odcinki ulubionych tureckich produkcji: "Elif", "Więzień miłości", "Wieczna miłość". Do oferty TVP VOD trafi również nowy turecki serial "Wymarzona miłość", w którego obsadzie znajdują się znani i lubiani aktorzy z takich seriali, jak "Imperium miłości" czy "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kӧsem". Pojawi się też nowy turecki serial "Przysięga".

Już wkrótce na platformie opublikowany zostanie film nagrodzony Złotymi Lwami "Ułaskawienie" w reżyserii Jana Jakub Kolskiego. Na Festiwalu w Gdyni za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą wyróżniona została Grażyna Błęcka-Kolska. Jan Jakub Kolski otrzymał również nagrodę za scenariusz, który inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z historii rodziny Wacława Szewczyka ps. Odrowąż. Fabuła filmu skupia się na sile i odwadze rodziców, którzy starają się godnie pochować syna zamordowanego przez funkcjonariuszy UB.

Na portalu widzowie będą mogli oglądać również odcinki programów popularno - naukowych, rozrywkowych i kabaretowych, a także kultowe seriale pochodzące z archiwów TVP.

Tradycyjnie w TVP VOD pojawią się programy rozrywkowe. Emocje towarzyszyć będą fanom znanych i lubianych teleturniejów "Jaka to melodia", "Koło fortuny", "The Wall. Wygraj marzenia" oraz "Familiada". Pojawi się też nowy program "Gra słów - Krzyżówka".


Po raz kolejny na platformie pojawią się nowe edycje programów: "Rolnik szuka żony" i "The Voice of Poland", w którego 10. jubileuszowej edycji zobaczymy nowe twarze - Marcelinę Zawadzką jako prowadzącą oraz Kamila Bednarka i Margaret jako nowych trenerów. Natomiast w nowej edycji programu "Szansa na sukces" wyłoniona zostanie osoba, która będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizja Junior 2019, który odbędzie się w listopadzie w Gliwicach. Relacje z przygotowań oraz transmisja finałowego koncertu dostępne będą w serwisach eurowizja.tvp.pl i TVP VOD.

TVP VOD to również szeroki wybór programów publicystycznych, filmów dokumentalnych i spektakli teatralnych. Widzowie Teatru Telewizji będą mogli zobaczyć m.in.: "Imperium", dramat napisany przez Wojciecha Tomczyka, opowiadający o spotkaniu legendarnego "budowniczego Gdyni", premiera Eugeniusza Kwiatkowskiego z wybitnym pisarzem Melchiorem Wańkowiczem. "Oskar dla Emily"- brawurową komedię o starszym, a przy tym niespełnionym zawodowo małżeństwie aktorów z Hollywood oraz "Inny świat"- widowisko teatralne na podstawie prozy obozowej Gustawa Herlinga-Grudzińskiego.

W ramach projektu cyfrowej rekonstrukcji na platformie znajduje się bogaty zbiór filmów i seriali, do których jesienią dołączone zostaną kultowe seriale: "Polskie drogi" oraz "Lalka" z Jerzym Kamasem i Małgorzatą Braunek w rolach głównych. W tej chwili na platformie można już oglądać kolejne odcinki serialu "Ekstradycja 3".

W strefie ABO TVP VOD przygotowana została szeroka oferta subskrypcyjna składająca się z produkcji z całego świata. Na internautów czekają wyjątkowe seriale i filmy produkcji BBC Studios. Nowe dzieła twórców BBC opublikowane zostaną w październiku i będzie to czwarty i ostatni już sezon znakomitego serialu "Rodzina Durrellów", odcinek specjalny serialu komediowego "Ostatnie Tango w Halifaxie" oraz film "Brexit", który opowiada o kampanii referendalnej z perspektywy zastosowanych przez obie strony strategii. W roli głównej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha, który wciela się w postać Dominica Cummingsa politycznego doradcy i jednej z osób, które miały wpływ na wynik głosowania Brytyjczyków. W październiku w TVP VOD pojawią się również kultowe seriale komediowe BBC: pierwszy sezon "Co ludzie powiedzą?", oraz "Pan wzywał, Milordzie?", a także ósmy i dziewiąty sezon oraz dwa docinki specjalne serialu "'Allo 'Allo!". Na platformie dostępne również będą dwa sezony serialu "Upstairs Downstairs" z udziałem Claire Foy oraz Keeley Hawes oraz mini serial "Daniel Deronda", który jest ekranizacją powieści George Elliot i opowiada o życiu młodego mężczyzny, który odkrywa swoje prawdziwe pochodzenie.

W ofercie Strefy Abo tej jesieni widzowie znajdą również bogatą bibliotekę filmową, a w niej takie tytuły jak "Oskar i Pani Róża" w reżyserii autora Erica - Emmanuela Schmitta, "Somewhere. Między miejscami" w reżyserii Sofii Coppoli z udziałem Elle Fanning, "Che - Rewolucja" Stevena Soderbergha z Benicio del Toro w roli Che Guevary oraz serial "To właśnie Anglia' 86".

Komentarze (1 - 4 z 4)

Gdyby władze TVP się zmieniło to bym sobie zainstalował w telewizorze, ale tak, to nie ma sensu.
 3  
To tacy prestigigitatorzy,POczarować,POczarować,żeby POtem leniuchować.Lenie do roboty.8 lat byczenia,czss z tym sKOńczyć!
 1  
Noi superrrrrr:). Niezla aplikacja:)
 2  
Czy zauważyliście, że TVP przerywa reklamami pozycje na VOD? Robi to kilka razy na godzinę programu i to bez żadnego uprzedzenia że będą reklamy. Czy to aby zgodnie z prawem? Chyba nie.
 0