Łukasz Szewczyk27.08.2019 (15:59)10 komentarzy

TimeShift, reStart i CatchUP w satelitarnych dekoderach Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat uruchomił testowo na satelitarnych dekoderach EVOBOX HD nowe funkcje, dostępne po podłączeniu urządzenia do Internetu, które umożliwiają oglądanie ulubionych programów z przesunięciem czasowym: TimeShift, reStart i CatchUP.
Cyfrowy Polsat
Nowe usługi są dostępne przez Internet, bez konieczności posiadania dysku twardego. Do tej pory można było z nich korzystać u operatora w ramach telewizji kablowej IPTV - na dekoderze EVOBOX IP oraz w ramach telewizji internetowej OTT - na dekoderze EVOBOX Stream.
Fot. Cyfrowy Polsat
Fot. Cyfrowy Polsat
Użytkownicy dekoderów EVOBOX HD po podłączeniu ich do Internetu otrzymają większe możliwości oglądania telewizji na własnych zasadach i dostęp do następujących funkcji:
TimeShift - daje możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin, a to pozwala jeszcze raz zobaczyć wybraną scenę czy fragment meczu, gdy musimy przerwać oglądanie,
reStart - pozwala na oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku, co oznacza, że nie trzeba się martwić spóźnieniem na ulubiony serial, film czy format rozrywkowy,
CatchUP - umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i to bez konieczności nagrywania.

Testy nowych usług na dekoderach EVOBOX HD zaplanowano na dwa najbliższe miesiące.

Komentarze (1 - 10 z 10)

o w nc+ to zapowiadano juz dawno i nie ma a cp juz to dal fajnie a co teraz na to odpowie nc+????
 7  
7 dn.przed fajna usługa nc+ to zapowiadało ale nie ma jeszcze
 5  
A kiedy na dekoderach EVOBOX PVR.
 6  
A kiedy na dekoderach EVOBOX PVR.
Na dekoderze EVOBOX PVR masz dysk twardy, więc zatrzymywanie i przewijanie programu jest tam dostępne od początku jego istnienia i niepotrzebny jest do tego internet.
 3  
Dysk jest ograniczony, poza tym funkcja oglądania 7 dni wstecz zdecydowanie by się przydała
 0  
Jak na EVOBOX PVR bez nagrywania można cofnąć programy, które już zostały wyemitowane ?
 2  
Nie ma takiej możliwości.
Specjalista Cyfrowy Polsat 30.08.2019 (10:39:44)
 0  
Fajne by było jak w przypadku Netii którą posiada tak na prawdę już Polsat nagrywanie w chmurze :) ideal
 2  
na canal+ nie będzie takiej funkcji więc w przyszłym roku mnie też nie będzie przechodzę spowrotem to cyfrowego Polsatu jeszcze fajnie by było gdyby po podłaczeniu dekodera do internetu można by korzystać z IPTV w razie w jakby antena się zepsuła albo jakby w czasie burzy sygnału brakło i fajnie by było żeby z tej usługi iptv można by korzystać ze wszystkich operatorów a nie tylko z orange plusa i vectry ja nie mam dostępu do kablówki więc żadna z tych sieci nie wchodzi do zakupu i jedyna prawdziwa opcja to LTE od wszystkich operatorów a nie tylko wybranych.
 0  
A kiedy na dekoderach EVOBOX PVR
 1