Łukasz Szewczyk28.08.2019 (21:45)1 komentarz

Jesienne zmiany w Radiu Eska, nowa oprawa

Radio ESKA od września zmienia prowadzących dwóch pasm programowych, odświeża oprawę muzyczną oraz wprowadza nowe akcje antenowe.
Gospodarzami popołudniowego programu "Wrzuć Na Luz w Radiu ESKA" zostaną Jan Pirowski i Paweł Karpiński. Nową prowadzącą wieczornego pasma "ImprESKA" będzie Katarzyna Węsierska.
Jan Pirowski jest znany słuchaczom Radia ESKA, gdyż od 2014 roku prowadzi pasmo "ImprESKA w Radiu ESKA". Katarzyna Węsierska, która dotychczas prezentowała wiadomości, w związku z objęciem roli prowadzącej "ImpESKI" kończy pracę w radiowym newsroomie. Paweł Karpiński od maja 2018 odpowiada za programowanie muzyki w sieci ESKA i nadal będzie pełnił tę funkcję.

Adam "Albert" Deczkowski, dotychczasowy współprowadzący "Wrzuć Na Luz w Radiu ESKA" będzie teraz pełnił funkcję producenta kreatywnego. Jego obowiązki obejmą tworzenie i realizację nowych formatów rozrywkowych dla porannego i popołudniowego prime time w Radiu ESKA. Paweł Pawelec otrzymał nową propozycję współpracy w ramach Grupy Radiowej Time.

Wraz z początkiem września Radio ESKA odświeża oprawę dźwiękową. Nowe jingle powstały w amerykańskim studiu Benztown oraz studiu produkcyjnym Radia ESKA. W połowie września wystartuje nowa akcja antenowa "Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA".

Komentarze (1 - 1 z 1)

Paweł Pawelec od Września poprowadzi program w Radiu Wawa !
 1