Łukasz Szewczyk30.08.2019 (16:41)brak komentarzy

Startuje nowy sezon "Sekcji piłkarskiej" na Sport.pl

W poniedziałek (2 września 2019 roku) na Sport.pl i Gazeta.pl powraca nadawany na żywo program "Sekcja piłkarska". Kolejne odsłony formatu, w którym Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski rozmawiają z gośćmi ze świata polskiej piłki i komentatorami sportowymi, będą emitowane w każdy poniedziałek.
Sekcja piłkarska
Pierwszy sezon "Sekcji piłkarskiej" co tydzień przyciągał rzesze kibiców - każdy odcinek miał ponad 0,5 mln emisji, a w sumie program zanotował 9,7 mln wyświetleń na wszystkich platformach. Jego niewątpliwą siłą byli goście. To właśnie w "Sekcji piłkarskiej" Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa potwierdził zwolnienie trenera Ricardo Sa Pinto, prezes PZPN Zbigniew Boniek opowiadał o reprezentacji tuż po jej zwycięstwach nad Austrią i Łotwą, trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik - o przygotowywaniu drużyny do kluczowych meczów o mistrzostwo Polski, a trener polskiej reprezentacji Jerzy Brzęczek podsumował czerwcowe spotkania biało-czerwonych.
- W pierwszym sezonie "Sekcja piłkarska" rosła z odcinka na odcinek tak, jak sobie wymarzyliśmy. Chcemy by w drugim sezonie było tak samo. Chcemy nadal wyróżniać się doborem gości, tak by nasi widzowie mogli zawsze obejrzeć dyskusję na najgorętsze aktualnie tematy z udziałem bohaterów ze świata futbolu, a nie tylko komentatorów. Zaczynamy już w poniedziałek - mówi Paweł Wilkowicz, redaktor naczelny Sport.pl i współgospodarz programu.

Gośćmi pierwszego odcinka nowego sezonu "Sekcji piłkarskiej" będą Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa i Tomasz Ćwiąkała, dziennikarz i komentator sportowy. Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski porozmawiają z nimi m.in. o występach Legii w eliminacjach do Ligi Europy i w Ekstraklasie.

Program "Sekcja piłkarska" będzie można oglądać na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl w każdy poniedziałek o godz. 20:00. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.